WIELKIE ZMIANY u księżnej Meghan Markle! Mały Archie…

Księżna Meghan Markle zdradziła ostatnio, że mimo iż ​​jej synek ma dopiero sześć miesięcy, zaczął już…

Kamienie milowe rozwoju

Mimo iż Archie, syn księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle ma dopiero 6 miesięcy, zaczął już raczkować! Księżna Meghan i książę Harry spotkali się ostatnio z rodzinami wojskowych w Windsor. Była to świetna okazja do tego, by księżna mogła nieco porozmawiać ze „zwykłymi” mamami i spotkać się z ich dziećmi.

Jedną z nich była Amy Thompson, która powiedziała, że ​​”świetnie jej się rozmawiało” z Meghan o ich dzieciach. Amy przyznała, że ​rozmowa z księżną wyglądała, jak „rozmowa ze zwyczajną matką”.

„Moja córka Aeris jest w tym samym wieku, co Archie. Kiedy rozmawiałyśmy o odstawieniu dzieci od piersi, nasze maluchy zaczęły raczkować. Ona jest zwykłą mamą. To było jak rozmowa z przyjaciółką” – powiedziała Amy.

Archie ma też pierwsze zęby

Okazuje się, że mały Archie ma też już pierwsze dwa zęby.

„Archie ma już dwa zęby. Dwa małe, właśnie tam” – powiedziała, wskazując na środek własnego dolnego rzędu zębów.

Wizyta w USA

Już wkrótce cała trójka – Harry, Meghan i Archie zamierzają udać się z dłuższą wizytą do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędzą Święto Dziękczynienia z matką Meghan – Dorią Ragland.

Zobaczcie wideo, na którym widać, jak księżna pochyla się nad gromadką dzieci i tłumaczy im, że jej synek „też ma już zęby”.

Czytaj też: Meghan Markle dostała w Afryce SPECJALNY PREZENT dla małego Archiego. Też byście się cieszyli?

https://www.instagram.com/p/B4jvO9MlvqG/?utm_source=ig_web_copy_link

Instagram

Źródło: BBC

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze