Wielkie zmiany u Piotra i Karoliny Kraśko! Tego NIKT się nie spodziewał!

Piotr Kraśko buduje dom na Mazurach dla swojej żony, Karoliny Ferenstein-Kraśko. Dziennikarz nagle zdecydował się przyspieszyć budowę nowego lokum. Co jest powodem tej decyzji?

Mazurskie życie

Piotr Kraśko od pewnego czasu jest bardzo zapracowany nie tylko w stacji TVN, ale w Gałkowie, na Mazurach. Dziennikarz obiecał swojej żonie Karolinie Ferenstein-Kraśko, że wybuduje dla niej piękny dom. I obietnicy dotrzymuje. Ukochana Piotra Kraśki nie może się doczekać nowej posiadłości na Mazurach. Kocha ten region, żyje w nim od lat i z powodzeniem prowadzi stadninę koni. Żona Piotra Kraśki nie lubi dużych miast, tłoku i hałasu. Najlepiej czuje się właśnie na Mazurach. Nie jest szczęśliwa w stolicy.

Facebook/Karolina Ferenstein-Kraśko

Szybka budowa

Jak donosi tygodnik Świat i ludzie, prace budowlane w Gałkowie bardzo przyspieszyły. Piotr Kraśko pragnie by on i jego rodzina w nowej posiadłości zamieszkali jeszcze w tym roku. Małżeństwo Kraśków ma ku temu jeden bardzo ważny powód.

20. rocznica poznania się

Karolina i Piotr poznali się dwadzieścia lat temu. Dziennikarz TVN pragnie z okazji tej rocznicy, wręczyć swojej żonie klucze do nowego loku. Prace budowlane wcześniej trochę spowolniły. Powodem był awans Piotra Kraśki z programu Dzień dobry TVN, do Faktów. W międzyczasie dziennikarz kupił dom w Warszawie, który jest bardzo blisko jego pracy. Jednak Kraśko zdaje sobie sprawę, że jego zona jest najszczęśliwsza w Gałkowie, a nie w Warszawie. Z tego względu buduje dla niej dom na ukochanych Mazurach. Dobry z niego mąż?

Facebook/Karolina Ferenstein-Kraśko

Źródło: Świat i ludzie

Zdjęcia: Facebook/Karolina Ferenstein-Kraśko

Komentarze

Komentarze