Wielkie ZMIANY w finale „Top Model”! Chodzi o Joannę Krupę…

Wielkie zmiany w finale „Top Model”… Wiemy, kto go poprowadzi!

Finałowy odcinek „Top Model”

Już w najbliższy poniedziałek 25 listopada w TVN zostanie wyemitowany ostatni, finałowy odcinek 8. edycji programu „Top Model”. O 100 tysięcy, kontrakt z jedną z najlepszych agencji modelek w Polsce oraz sesję okładkową dla magazynu „Glamour” powalczą wyjątkowo cztery osoby – dwie dziewczyny i dwóch chłopaków – Olga, Sandra, Dawid i Stanisław.

Jakie czekają nas niespodzianki?

Póki co nie wiemy za wiele na temat samego finału i tego, jakie czekają na nas niespodzianki. Pojawia się też pytanie, czy w finale zobaczymy Joannę Krupę, która urodziła niedawno córkę i wyjechała do USA. Jak się okazuje, Asia nie przyleci na finał show. Dlaczego?

Co z Joanną Krupą?

„Cześć kochani! W najbliższy poniedziałek jest wielki finał „Top Model”. Kochani, z ogromną przykrością, niestety, nie będę na finale, bo jak wiecie, dopiero zostałam mamą i moja malutka będzie miała dopiero trzy tygodnie. Zdecydowałam, że nie zostawię jej w domu z opieką i moim mężem ani jej nie będę brała tyle kilometrów do Polski, bo jeszcze jest za malutka” – wyjaśniła Krupa.

Kto ją zastąpi?

„Zastąpi mnie piękna, z ogromnym talentem, z wielkim sercem Magda Mołek. Bardzo się cieszę, bo na pewno będę dumna z jej współpracy z Michałem. Będę z Wami całym sercem. Będę oglądała finał „Top Model” i nie mogę się doczekać, kto wygra” – dodała modelka.

Będziecie oglądać finał show? Komu kibicujecie?

Czytaj też: Uczestniczka „Top Model” zaśpiewała ŚWIĄTECZNĄ PIOSENKĘ! Gorsza niż siostry Godlewskie?

https://www.instagram.com/p/B5BbfTFgCw-/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5BbXlnA4dQ/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5Bbl3CAFaw/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5Bb3xkg-TG/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B5Cec-ooQU7/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze