Wiemy, ILE Siwiec wydała na urodziny córki! Lepiej usiądź!

Mia, córeczka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego skończyła niedawno 3 lata. Z tej okazji jej rodzice postanowili urządzić jej przyjęcie, jak z bajki! Ile za nie zapłacili?

3 urodziny Mii

Kilka dni temu Mia Siwiec skończyła 3 lata. Z tej okazji Natalia i jej maż Mariusz Raduszewski postanowili wyprawić swojej małej córeczce wystawne urodzinowe przyjęcie. Impreza odbyła się z prawdziwym rozmachem. Na opublikowanych w sieci zdjęciach mogliśmy zobaczyć mnóstwo pudrowo różowych balonów, wielki różowy namiot dla gości, słodkie poczęstunki, trzypiętrowy tort i masę prezentów, które otrzymała mała Mia.

Były nawet… alpaki

Największą atrakcją, ale również zaskoczeniem imprezy była obecność zwierząt, a konkretnie alpak.

Czytaj też: Klara Lewandowska ma 3 latka! Jak wyglądały jej urodziny?

urodziny
IG

„Kto to przyszedł na urodziny? Kto to? Powolutku, bardzo delikatnie” – mówiła do Mii Natalia, kiedy pokazywała jej urocze zwierzaki.

„Ale one są cudne, są najpiękniejsze. Buziak, buziak Mia. To jest twoja alpaka. Dziewczynko to są twoje alpaki? Opiekujecie się tymi alpakami. Piękne cuda. Ale przytulasek” – powiedziała celebrytka, która odważyła się nawet karmić zwierzęta podając im pokarm z własnych ust.

urodziny
IG

Ile to wszystko kosztowało?

Natalia i Mariusz zadbali, by na urodzinach Mii niczego nie zabrakło. Był ogromny trzypiętrowy tort, świeże kwiaty, stoły ze słodyczami, bar z koktajlami, mnóstwo ozdób, namiot, animatorka do dzieci i wynajęte zwierzaki. Ile to wszystko kosztowało?

Jak donosi Super Express, „wynajęcie alpak kosztowało 1200 zł, dekoracje ogrodu plus bar 3000 zł, słodki stół około 2000 zł, do tego animacje, jedzenie, wynajęcie miejsca, to prawie 5 tys. zł. Siwiec za całość musiała więc zapłacić około 10 tys. zł”.

Kto bogatemu zabroni?

urodziny
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze