Wiemy, KIM JEST NOWA DZIEWCZYNA Antka Królikowskiego. Joanna Opozda ją zna…

W mediach wrze na temat rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para kilka dni temu powitała na świecie synka. Razem z informacją o porodzie, w mediach pojawiły się także doniesienia o ich rozstaniu… Okazuje się, że Antek Królikowski ma już nową dziewczynę! Kim jest kobieta, dla której zostawił matkę swojego dziecka? Joanna Opozda dobrze ją zna…

Wielka miłość i huczne wesele, a niedługo potem głośne rozstanie. Joanna Opozda i Antek Królikowski są małżeństwem zaledwie pół roku. Ich związek był bardzo burzliwy, jednak wyglądało na to, że są ze sobą szczęśliwi i że są gotowi na założenie rodziny.

Ich syn, Vincent, przyszedł na świat 22 lutego. Ostatnie tygodnie ciąży były bardzo trudne dla Joanny Opozdy, ponieważ ciąża była zagrożona i musiała leżeć w łóżku. Kiedy jednak szczęśliwie urodziła zdrowe maleństwo, przyszło jej się zmierzyć z poważnym dramatem życiowym… Antoni Królikowski zostawił ją dla innej kobiety niemal w momencie porodu! Według najnowszych doniesień, świeżo upieczony tata mieszka już ze swoja nową ukochaną!

Kim jest kobieta, dla której Królikowski zostawił matkę swojego dziecka?

 

Źródło: www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Wiemy, kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego!

Po raz pierwszy o rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego mogliśmy przeczytać na portalu Pudelek. Już od samego początku pojawiły się doniesienia, że przyczyną rozstania jest inna kobieta. Zgodnie z doniesieniami, nowa dziewczyna Królikowskiego ma na imię Izabela i nie jest związana z show-biznesem. Podobno Joanna Opozda dobrze ja zna, ponieważ… była jej sąsiadką!

 

„W najgorszych snach Asia nie przypuszczała, że Antek może zachować się aż tak perfidnie. Kiedy o wszystkim się dowiedziała, przestał się jakoś specjalnie ukrywać z romansem i zaczął zabierać nową ukochaną na imprezy. Przedstawił ją nawet rodzinie.”– donosi informator portalu Pudelek

„Kiedy wszystko się wydało, Izabela wyprowadziła się z sąsiedztwa Joanny do apartamentu w zupełnie innej dzielnicy Warszawy, gdzie zamieszkała już razem z Antkiem. W ten weekend wybierają się razem na jakiś romantyczny wypad, chyba w góry. Asia jest zdruzgotana”– dodał informator

 

Głośne rozstanie świeżo upieczonych rodziców

 

Źródło: www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Mimo doniesień o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, każde z nich z osobna chwali się na swoim Instagramie nowym członkiem rodziny.

Co więcej, Antoni Królikowski wstawił na swojego Instagrama zdjęcie Joanny Opozdy tuż po porodzie  wraz z noworodkiem u boku i pod postem podziękował jej za urodzenie syna!

Zrobił to, mimo że zostawił ja dla innej kobiety. Czy w ten sposób chciał wybielić swój wizerunek?

O komentarz poproszono Joannę Opozdę, jednak ta poprosiła aby uszanować jej prywatność, ponieważ jest w okresie połogu i potrzebuje spokoju. Antoni Królikowski również wstrzymuje się od komentarzy w mediach.

 

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej- szatan OSTRO SKRYTYKOWANA po debiucie w programie „Projekt Cupid”

 

Źródło: www.plejada.pl

 

 

Komentarze

Komentarze