Wiemy, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką w „The Voice of Poland”! To…

Marcelina Zawadzka bardzo dotkliwie odczuła na swojej skórze efekt tzw. afery vatowskiej. Wiadomo już, że prezenterka na pewno nie poprowadzi kolejnej edycji jednego z najpopularniejszych show muzycznych w Polsce – „The Voice of Poland”. Wiemy, kto ją zastąpi!

„Afera vatowska”

Marcelina Zawadzka przechodzi ostatnio bardzo trudny czas. Wszystko to ma związek z tzw. aferą vatowską, w którą jest zamieszana. O co dokładnie chodzi? Media poinformowały niedawno, że Miss Polonia 2012 wraz z członkami zorganizowanej grupy przestępczej, została oskarżona o korzystanie z tzw. karuzeli vatowskiej, za co może trafić nawet na 8 lat do więzienia.

Jak się tłumaczy Marcelina?

W oficjalnym oświadczeniu, Zawadzka napisała, że nie była niczego świadoma.

„Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuję” – powiedziała.

Czytaj też: Przesadził!? JUROR The VOICE of Poland założył TO! [FOTO]

Nie poprowadzi „Voice’a”

Nic dziwnego, że Telewizja Polska odcina się od Marceliny, jak może. Jej posada w „Pytaniu na śniadanie” stoi pod znakiem zapytania. Wiadomo też, że Zawadzka na pewno nie poprowadzi zbliżającej się wielkimi krokami jesiennej edycji programu rozrywkowego „The Voice of Poland”.

Voice
IG

Kto ją zastąpi?

Będzie nią… Małgorzata Tomaszewska.

Jak donosi źródło Pudelka: „Małgorzata wejdzie za Marcelinę i przejmie jej obowiązki prowadzącej kulisy „Voice’a”. Pojawi się w dwóch z trzech etapów programu. Będzie osobą, która rozwozi koperty do uczestników oraz pojawi się na backstage’u, prawdopodobnie razem z Adamem Zdrójkowskim. Pandemiczne warunki wymusiły również zmiany w samej produkcji programu. Jeszcze nie do końca wiadomo, czy za kulisy wpuszczani będą przyjaciele i rodzina oraz czy sam program będzie nagrywany z publicznością”.

Co sądzicie o takim wyborze?

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze