Nie wiesz co kupić znajomemu DZIECKU w PREZENCIE?Rodzice dzielą się najgorszymi prezentami, jakie ich dzieci kiedykolwiek otrzymały!

„Dlaczego dajesz mojemu dzieciakowi farby? Co ja Ci takiego zrobiłem, żebyś tak bardzo znienawidził mnie i mój dom?”:)

Jedną z najlepszych rzeczy w temacie urodzin , gdy masz dzieci, jest to, że inni mogą kupować im zabawki, podczas gdy Ty martwisz się o wszystko inne w ich życiu. Ale spadkiem tego jest zdobycie zabawki, którą dziecko pokocha, ale Tobie będzie  powoli rujnowała życie. Mówimy o zabawkach, które są głośne, nieznośne lub po prostu nie są odpowiednie dla wieku. Oto niektóre z „najgorszych koszmarów” rodziców!

  1. Tysiące mini koralików.

„W zeszłym roku moja córka dostała trzy komplety koralików, wszystkie zawierały 5000 paciorków i 100 małych zapinek, które pasowały do ​​perełek. Udało mi się przechwycić  jedno z pudełek, ale moja mała córeczka otworzył pozostałe dwie, zanim mogłam ją powstrzymać. Koraliki znajdują się teraz w najdziwniejszych miejscach: szuflady do ubrań, szuflada na przybory, nasze buty, nawet moja kosmetyczka, wydaje mi się że te diabelskie koraliki się rozmnażają!” „.

  1. Głośna kosiarka do zabawy.

„Mój siostrzeniec otrzymał kosiarkę dla dzieci, która wydała odgłosy jak prawdziwa maszyna, wydmuchiwała bańki i potrzebowała mnóstwa baterii.  Nie muszę dodawać, że nie mamy ogrodu, nie lubimy hałasu i nie prowadzimy hurtowni z bateriami…”

  1. Uroczy szczeniaczek.

„Zdobycie psa w prezencie to najlepsza rzecz na świecie dla dziecka, a najgorsza dla rodzica”.

  1. Głośna lalka rock and roll.

„Kiedy mój najmłodszy syn był mały, mój bezdzietny brat przyniósł mu rockową lalkę, głośną, tańczącą  i wysysającą baterię jak potwór, a irytujący głos lalki co chwila wykrzykiwał takie rzeczy jak „rock& roll na zawsze! ” Nadal knuję zemstę! ”

  1. Gwizdek.

„Kiedy moja trzyletnia córka dostała  gwizdek w kształcie kaczki, po dwóch dniach nie było innego wyjścia… gwizdek oczywiście gdzieś się zgubił – co znaczy, że dokładnie wiedziałam, gdzie on jest, ale dziecko nie.”

  1. Producent muzyki elektronicznej.

„To była naprawdę świetna zabawka i mój syn ją uwielbiał, ale jeśli nie była używana przez pewien czas, automatycznie się wyłączała. To była wspaniała cecha, z wyjątkiem tego, że towarzyszył jej bezcielesny, beznamiętny głos” żegnaj „. ” Nie mogę Wam powiedzieć, ile razy w cichej kuchni, ta rzecz przemówiła do mnie „zza grobu”, przerażając mnie na śmierć!”

  1. Cały zestaw do makijażu.

„Moja córka dostawała od szwagierki  mnóstwo kosmetyków i lakierów do paznokci na każdą prezentową okazję od drugich urodzin. To szalone.”

  1. Prawdziwa jak lalka.

„Lalka, która była tak niesamowicie realistyczna, że ​​na pierwszy rzut oka w moim freudowskim stanie pozbawionego snu macierzyństwa, myślałam, że ktoś porzucił swoje dziecko na mojej kanapie!”

  1. Kieszeń na baterię.

„Moja córka została obdarowana torebką, która wymaga baterii i mówi (bardzo wysokim głosem): „Chodźmy na zakupy. Chwyć za torebkę! „, w kółko to samo! ”

  1. Zestaw mini perkusji.

„Jak bardzo trzeba kogoś nienawidzić, żeby podarować dziecku taki prezent? Po tygodniu, w nocy,  musieliśmy z mężem uszkodzić zestaw, żeby zachować resztki zdrowia psychicznego.”

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tych mrożących krew w żyłach opowieści o nietrafionych prezentach, kupując podarunek dla zaprzyjaźnionego  dziecka, poświęcisz trochę więcej czasu na wybranie czegoś odpowiedniego! DB

Źródło: goodhousekeeping.com

Foto: ghk.h-cdn.co

Komentarze

Komentarze