Wiktoria Gosiewska pokazała młodszą siostrę! To prawdziwa PIĘKNOŚĆ!

Wiktoria Gąsiewska to 22-letnia polska aktorka młodego pokolenia. Znamy ją głównie z roli z serialu „Rodzinka Pl”, emitowanego przez stację TVP 2. Jest ona bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie na bieżąco wrzuca zdjęcia i posty. Ostatnio również taki zamieściła. Tym razem na fotografii znajdował się jeden z członków rodziny.

Wiktorię na wyżej wspomnianym profilu społecznościowym śledzi blisko milion obserwujących, co jak na gwiazdę szklanego ekranu jest dość imponującym wynikiem. Jak widać celebrytka stara się wykorzystać swoje „5 minut” i wrzuca do sieci bardzo dużo zdjęć, co by jeszcze bardziej przykuć uwagę i nie dać o sobie zapomnieć.

Tak było również w poniedziałek. Bowiem w tym dniu zamieściła swoje zdjęcie z rodzeństwem. Tym razem nie z braćmi: Mateuszem i Oskarem, a z 15 – letnią siostrą  Nikolą. Sądzimy, że Gąsiewska pragnie promować nie tylko siebie, ale też innych członków rodziny.

Jak widać na poniższym zdjęciu dziewczyny są do siebie bardzo podobne. Te same rysy twarzy oraz pełne usta sprawiają, że nie sposób nie zauważyć wspólnych genów.

Co prawda różnią się włosami. Gwiazda telewizji TVP ma długie blond włosy, z kolei jej siostra ciemne kręcone.

Gąsiewska zdjęcie podpisała po angielsku, ale przy tym wstawiła serduszko. Zachęciła również innych do oznaczania swoich sióstr.

Internauci nie mogli wyjść z podziwu dla urody dziewcząt. Również dla Nikoli, która do tej pory rzadko pokazywała się u boku siostry.

Pisali:

Nikola, Pięknoto!! 😍 Ściskam Cię mocno 😘🤗❤️❤️❤️

Nikolcia ! Cudna jesteś 😩❤️

A wam jak się podoba Nikola? Podoba jest do siostry? Jak myślicie: pójdzie w jej ślady i również zostanie aktorką?

 

Źródło: Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Zdjęcia: Instagram/Wiktoria Gąsiewska

 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPQq8MJDhBC/

Komentarze

Komentarze