Władysław Kosiniak-Kamysz został po raz DRUGI ojcem! Syn czy córka?

Władysław Kosiniak-Kamysz był kandydatem na prezydenta RP, ale nie udało mu się spełnić swoich marzeń. Mimo to polityk ma wielki powód do radości, ponieważ właśnie został po raz drugi tatą. Syn czy córka?

Kandydat na prezydenta RP

Władysław Kosiniak-Kamysz to polski lekarz, samorządowiec i polityk, od 2015 prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Był kandydatem PSL na urząd prezydenta, ale nie udało mu się spełnić tego celu. Pod koniec maja media poinformowały, że żona polityka – Paulina – znów jest w ciąży. Znów, ponieważ zaledwie rok temu zostali po raz pierwszy rodzicami małej Zofii.

Urodziła drugą córkę

Paulina Kosiniak-Kamysz właśnie urodziła swoje drugie dziecko, o czym dumny tata poinformował na swoim Twitterze dołączając zdjęcie, na którym widzimy, jak para pochyla się nad swoją drugą córeczką – Różą.

„Różyczka” – napisał pod fotografią polityk.

Czytaj też: Katy Perry URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

ojcem
Twitter

Gratulacje od obserwatorów

Pod ostem pojawiło się mnóstwo wpisów z gratulacjami od obserwatorów Kosiniaka-Kamysza, w tym od działaczy jego partii – PSL. Post skomentował nawet dziennikarz Tomasz Lis.

„Serdeczne gratulacje! I przede wszystkim zdrowia!”.

„Gratuluję drugiej córeczki!”.

„Zdrowia i szczęścia rodzicom i małej Różyczce!” – pisali w komentarzach followersi polityka.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy świeżo upieczonym rodzicom dużo wytrwałości w wychowywaniu dwójki małych dzieci.

Źródło: Twitter

Zdjęcia: Twitter, Instagram

Komentarze

Komentarze