Wnuczka Millera ciężko CHORA?! Są informacje z „Tańca z Gwiazdami”

Już dziś na antenie Polsatu zostanie wyemitowany 100 (!) odcinek „Tańca z Gwiazdami”. W programie pozostało już tylko 6 par, a więc małymi krokami zbliżamy się do finału. Niestety, z mediów płyną niepokojące wieści na temat jednej z uczestniczek show – Moniki Miller. Czy wnuczka byłego premiera Leszka Millera jest ciężko chora?

Niełatwe początki Moniki w TzG

Chociaż początki Moniki w programie nie były łatwe i dosyć pokracznie radziła sobie w tańcu, bardzo szybko wyrobiła się na parkiecie.

Prawdziwa kocica

Miller udowodniła, że jest naprawdę wygimnastykowaną dziewczyną – bez problemu wykonuje choreografie, których nie powstydziliby się nawet profesjonalni tancerze. Jej tańce są przepełnione seksapilem i ma bardzo zmysłowe, wręcz kocie ruchy, co nie umknęło uwadze jurorów.

Jest w naprawdę kiepskim stanie

Niestety, codzienne treningi do TzG są bardzo intensywne i wyczerpujące, co bardzo dotkliwie odczuł organizm drobniutkiej Moniki.

Uporczywe wymioty

Ostatnio na swoim Instastory, Monika opublikowała relację, którą podpisała krótkim komentarzem:

“Wymiotowanie do kosza zaliczone”.

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego a Monika ma się już lepiej. Nikt nie lubi tańczyć, kiedy ma mdłości i źle się czuje. Poza tym, każda niedyspozycja negatywnie wpłynęłaby na popisy taneczne pary i mogłaby jej przeszkodzić w dojściu do ścisłego finału.

Aktualny skład TzG

Wraz z Moniką Miller i jej partnerem tanecznym Janek Klimentem, o Kryształową Kulę walczą: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Sandra Kubicka i Adam Adamonis, Aleksandra Kot i Tomasz Barański, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Magda Bereda i Kamil Kuroszko.

Komu najbardziej kibicujecie?

Czytaj też: Monika MILLER na gali POLSATU! Zobacz, jak ubrała się WNUCZKA Premiera!?

https://www.instagram.com/p/B3fMTh2Fmi7/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze