Wózek dla dziecka za 20 tysięcy złotych? Zobacz, która ZNANA CELEBRYTKA stała się jego posiadaczką!

Wózek dla dziecka za 20 tysięcy złotych? To nie żarty! Okazuje się, że znana prezenterka telewizyjna i właścicielka agencji ślubnej Izabela Janachowska właśnie stała się jego posiadaczką. Jak wygląda wózek i czym się charakteryzuje?

IZABELA JANACHOWSKA TO POLSKA EKSPERTKA ŚLUBNA, TANCERKA W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH ORAZ OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA. PROWADZI PROGRAMY O TEMATYCE ŚLUBNEJ, M.IN. „I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU”. 

Zawsze marzyłam o stylowym wózku na dużych kołach dla swojego Maleństwa 🍼 Dzięki temu ze zostałam ambasadorka marki ze wspaniałą historią i tradycjami Silver Cross, oprócz super lekkiego i nowoczesnego wózka mogłam zdecydować się też na tę królewską gondole Balmoral Będzie idealna na długie spacery w parku – napisała dzisiaj na swoim Instagramie pani Izabela, chwaląc się przy tym pięknym i stylowym wózkiem dla dziecka.

Ceny wózków Silver Cross nie należą do najtańszych. Postanowiliśmy sprawdzić, ile trzeba zapłacić za wózek, którego posiadaczką stała się Iza Janachowska.

Za wózek Silver Cross Balmoral musicie zapłacić… bez mała 20 tysięcy złotych!

Dlaczego jego cena jest tak wysoka? Odpowiedź poniżej. Okazuje się, że jest to produkt luksusowy, wykonywany ręcznie.

Silver Cross Balmoral Chrome Special Edition to wyjątkowo ekskluzywny wózek dziecięcy, który kojarzony jest głównie z brytyjską rodziną królewską. To właśnie ten wózek towarzyszy im od początku XX wieku. Balmoral w limitowanej edycji Chrome produkowany jest ręcznie w Yorkshire, na specjalne zamówienie, dlatego czas oczekiwania na wózek może wynosić nawet do 3 miesięcy. Wózek z tej kolekcji charakteryzuje się wyjątkowym spodem gondoli, która przypomina lustro. Ekskluzywny wózek dziecięcy Silver Cross Balmoral Chrome Special Edition zdecydowanie zwraca na siebie uwagę i nie sposób przejść obok niego obojętnie. Staranne wykończenia, ogromna, wzmacniana gondola, chromowany uchwyt wykończony wysokiej jakości drewnem oraz klasyczne zawieszenie na skórzanych paskach – tak wygląda jeden z najbardziej luksusowych wózków dziecięcych na świecie. Wózek dziecięcy Silver Cross Balmoral przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia – taką informację możemy uzyskać na stronie producenta wózków.

Źródło: Silver Cross, Instagram

Źródło zdjęcia: Silver Cross, Instagram

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczy, dlaczego nadal nosi NAZWISKO BYŁEGO MĘŻA!

Komentarze

Komentarze