Woźniak-Starak NIE wytrzymała! Wyznała, co naprawdę…

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa obecnie niezwykle trudny czas w swoim życiu. W połowie sierpnia prezenterka w tragicznych okolicznościach straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory gwiazda praktycznie nie pokazywała się publicznie i całkowicie zaprzestała udzielania się w mediach społecznościowych. Agnieszka dochodzi jednak powoli do siebie i coraz częściej publikuje w sieci swoje wypowiedzi…

Fani odetchnęli z ulgą

Prezenterka ma się już chyba nieco lepiej, ponieważ znów zaczęła wychodzić do ludzi, pokazywać się publicznie i wstawiać do sieci różne posty. Ostatnio postanowiła zabrać głos w pewnej bardzo ważnej sprawie.

Wielki sukces polskiej pisarki

Wczoraj świat obiegła informacja o wielkim sukcesie polskiej pisarki, eseistki i poetki Olgi Tokarczuk. Otrzymała ona bowiem ogromne wyróżnienie – Literacką Nagrodę Nobla!

„Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest Pani wielka” – Agnieszka napisała na swoim Instagramie publikując zdjęcie Noblistki.

Fani prezenterki byli przeszczęśliwi, że Agnieszka „znowu wraca do gry”. My również cieszymy się, że ma się już lepiej po tym, co ją spotkało.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak PRZERYWA milczenie po ŚMIERCI Piotra! „Nie wiem czy w ogóle…” +FOTO

https://www.instagram.com/p/B0iZWqRHUHx/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze