Wrzucili to ZDJĘCIE, wywołali BURZĘ. “BACHORY robią, co chcą”, “Co za BYDŁO”

Na profilu facebookowym pizzerii Bellissima pojawiło się zdjęcie przedstawiające kącik zabaw dla dzieci. Był on zdemolowany. Furtka, która go oddziela od reszty lokalu, została zepsuta. Właściciele punktu apelują do rodziców, aby pilnowali swoich pociech.

Rodzice, pilnujcie waszych dzieci. Nie po to powstał pokój. U was w domu chyba to tak nie wygląda, prawda? Jeżeli będzie wieczny problem z porządkiem, rozwalaniem zabawek, wynoszeniem na zewnątrz, pokój zostanie zamknięty na czas letni. My nie jesteśmy opiekunami waszych dzieci. Jest nam naprawdę przykro – taki opis został dodany do zdjęcia.

Pod zdjęciem pojawiło się morze komentarzy internautów. Byli oburzeni zachowaniem dzieci i zniesmaczeni bezczynnością rodziców.

Bezstresowe wychowanie
500+ na pizzę i alkohol, a bachory robią, co chcą. Patologia
Tak to jest jak przychodzą tam osoby, które chcą się napić, pośmiać ze znajomymi, a dzieci mają w tym czasie w dupie
Wydrukować i powiesić zdjęcia dzieci niech się rodzice wstydzą i wezmą odpowiedzialność za zniszczenia swoich pociech!!!
Co za bydło
To nie były dzieci tylko skurwysyny

Oto niektóre z licznych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

plac zabaw, restauracja bellissima

Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Czy warto tworzyć takie miejsca zabaw w lokalach, skoro rodzice nie reagują na poczynania swoich dzieci, które je dewastują?

Zobacz też: Śmiertelnie NIEBEZPIECZNA ZABAWKA. Mama 3-latki OSTRZEGA

Źródło: Facebook
Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze