„Wstydzę się swojego dziecka”, bo jest GRUBE I LENIWE? Szokujące słowa MATKI

Tyle mówi się o dojrzałości rodziców, miłości rodzicielskiej czy odpowiedzialności względem swojego dziecka. Okazuje się, że rzeczywistość nie jest taka prosta. Media społecznościowe kreują stereotyp szczęśliwej rodziny, w której wszystko idzie jak z płatka. Niestety, w realnym życiu nie wszystko wygląda tak samo.

Czy rodzic może wstydzić się własnego dziecka? Jedna z internautek, użytkowniczka forum Kafeteria podzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi jej dziecka.

Ja już patrzeć na niego nie mogę. Wstydzę się go. Nie mogę mu kupić spodni, bo jest niski, a w pasie się nie mieści. Byliśmy u dietetyka, w domu nie ma żadnych słodyczy, jemy zdrowo. A on dojada gdzieś po kątach(…)Poza tym ma problemy w szkole – nie chce się uczyć i ledwo zdaje do następnej klasy- napisała na forum Kafeteria WP jedna z użytkowniczek.

Wypowiedź kobiety spotkała się z natychmiastową reakcją innych internautów. W jednym z komentarzy spadła na nią ogromna fala krytyki. Twórca komentarza zalecił, by matka zaczęła od siebie, a następnie doszukiwała się negatywnych stron w dziecku.

Tak to jest, jak się naogląda reklam, że wszystkie kobiety są piękne i szczupłe, mężczyźni wysportowani a dzieci zdolne i słodkie. A wszyscy razem tworzą szczęśliwą rodzinkę na tle zadbanego domku i nowego samochodu.
Proponuję zacząć od siebie i swojego stosunku do syna, następnie przeanalizować żywienie i ilość ruchu – napisał użytkownik sieci.

Co wy na to? Zszokowani?

Źródło: Kafeteria WP

Zobacz też: Czy będąc W CIĄŻY można podróżować SAMOLOTEM? Poznaj odpowiedź

 

Komentarze

Komentarze