WSTYDZIŁA SIĘ DZIECKA o pomarszczonej skórze. SKAZAŁA go na ŚMIERĆ

Mamata i Ajay Dode spodziewali się dziecka. Ciąża kobiety przebiegała prawidłowo do 7. miesiąca. Wtedy zaczęły się komplikacje. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przedwcześnie urodziła dziewczynkę. Mamata stwierdziła, że nie będzie się nią opiekować.

Dziwny wygląd
Dziewczynka ważyła niespełna kilogram. Miała bardzo pomarszczoną skórę na całym ciele (wyglądała jak pokryta zmarszczkami). To wina zaburzeń hormonalnych i rzadkiej choroby skóry.

Z powodu dziwnego wyglądu kobieta nie chciała karmić córki ani się nią zajmować. Tym samym skazała dziewczynkę na pewną śmierć. Mamata i Ajay postanowili porzucić swoje dziecko.

Kochany dziadek
Dziadek
dziewczynki nie zamierzał bezczynnie patrzeć na poczynania synowej i syna. Postanowił wziąć sprawy we własne ręce. Dokarmiał wnuczkę, dzięki czemu z dnia na dzień jej stan zdrowia się poprawiał.

Mimo to rodzice dziewczynki wciąż nie chcieli się nią opiekować. Wstydzili się, że sprowadzili na świat chore dziecko. Ten fakt wprowadzał ich w zażenowanie.

Dziadek miał odmienne zdanie na ten temat. Według niego wnuczka była idealna. Stwierdził, że jeśli po wyjściu ze szpitala rodzice wciąż nie będą chcieli się nią zajmować, on weźmie ją pod swój dach.

– To nie jej wina, że urodziła się taka, a nie inna. Nie odrzuciłem jej z tego powodu. To naprawdę smutne, że jej rodzice to zrobili. Ja zrobię wszystko, aby jej to wynagrodzić – powiedział.

Źródło: mirror.co.uk
Źródło zdjęć: mirror.co.uk

Komentarze

Komentarze