Wszyscy myśleli, że to ŻART! Przed świętami Biedronka BĘDZIE CZYNNA…

Wszyscy myśleli, że to żart, ale okazuje się, że jest to prawda! Tuż przed samymi świętami Biedronka będzie czynna…

Spełnić oczekiwania klientów

Niektóre sieci handlowe w Polsce postanowiły wydłużyć godziny otwarcia swoich sklepów. Ma to oczywiście związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Na jakie możemy teraz liczyć zmiany? Okazuje się, że będą one całkiem spore!

Czytaj też: TO się stało z TWARZĄ Małgorzaty Rozenek-Majdan! Przez koronawirusa…

żart
Biedronka

Godziny otwarcia Biedronki

Począwszy od dziś, czyli od 2 kwietnia 2020 roku, sklepy sieci Biedronka będą czynne w godz. 6.00-24.00. W dniach 7-10 kwietnia, czyli w tygodniu poprzedzającym święta, lokale będą czynne całą dobę! Mimo iż wiele osób myślało, że to tylko primaaprilisowy żart, okazuje się, że jest to prawda!

Wypowiedź rzecznika

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort” – powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

żart
Lidl

Jakie zmiany wprowadza Lidl?

„Od 2 kwietnia większość sklepów sieci Lidl Polska jest czynna w godzinach 6.00-24.00, również w niedzielę handlową. Ponadto w ramach dodatkowych udogodnień część sklepów będzie funkcjonować w modelu całodobowym (24 godziny) np. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni czy Poznaniu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia pojawią się na stronie Lidl.pl oraz w aplikacji Lidl Plus” – poinformowano w komunikacie sieci Lidl.

Czytaj też: Hiszpan bał się koronawirusa! Spakował walizkę i UCIEKŁ NA…

Źródło: Businessinsider.com.pl

Zdjęcia: Instagram, Lidl

Komentarze

Komentarze