Wybór świątecznego deseru mówi o twojej osobowości. Sprawdź jaka jesteś!

Na wigilijne słodkości czekamy cały rok. Ten wieczór jest wyjątkowy , podobnie jak dania , które jemy. Wybór deseru mówi o cechach naszego charakteru.

Pierniczki

Ten deser jest dość prosty w przygotowaniu. Pięknie przyozdobiony może być ozdobą w domu. Pysznie też smakuje. Pierniczki mogą być też prezentem wręczonym najbliższym. Gdy twoim ulubionym deserem są pierniczki oznacza to,że cenisz sobie bliskość rodziny i przyjaciół. Lubisz cieszyć się ich radością podczas Bożego Narodzenie.

Makowiec

Jesteś osobą spokojną, która też potrafi być spontaniczna. Masz w sobie wiele ciepła, radości a ludzie ciebie lubią. Do tego jesteś osobą prawdomówną, szczerą i potrafisz doradzić bliskim. Na pewno zyskujesz przy bliższym poznaniu. Jesteś dobrym przyjacielem.

Kutia

To tradycyjna słodka potrawa. Gdy jest to twój ulubiony świąteczny smakołyk to znaczy ,że cenisz sobie tradycję, obrzędy i celebrowanie tych świąt. Dobrze znasz też historię swojej rodziny. Przy okazji spotkań świątecznych wypytujesz bliskich o rodzinne historie i anegdoty.

Keks

Cenisz sobie urozmaicenia, niespodzianki i spontaniczność. Zależy ci na kolorowych i pięknych świętach. Jesteś duszą towarzystwa i potrafisz wprowadzić miły nastrój. Dbasz o nastrój rodziny i nikomu nie pozwolisz się smucić.

Mandarynki

Jeśli już od początku grudnia zajadasz się tymi smakołykami , to znaczy, że chcesz żeby przyjemności trwały jak najdłużej. Najchętniej świętami byś się cieszyła przez cały miesiąc Nie poddajesz się przeciwnościom losu. Codziennie potrafisz znaleźć pozytywne strony życia.

Czekoladowy Mikołaj

Masz w sobie coś z dziecka. Czekasz z niecierpliwością na święta, na prezenty i na tę wyjątkową atmosferę. Nie możesz oprzeć się czekoladowym wyrobom, Jesteś łasuchem , który ma w sobie wiele entuzjazmu i radości. Nie zmieniaj się !

źródło: Radio Zet

zdjęcie: Pexels.com

Komentarze

Komentarze