WYCIEKŁO zdjęcie Kożuchowskiej sprzed lat! Nie uwierzysz jak wyglądała!

Jest zdjęcie Kożuchowskiej sprzed lat. Nie uwierzysz jak wtedy wyglądała.


Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z młodości. Wielu fanów przeciera oczy ze zdumienia.

Małgorzata Kożuchowska, to osoba niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Aktorka publikuje nie tylko zdjęcia z teraźniejszości, ale także te archiwalne. Kożuchowska pokazuje się na nich od nieznanej szerzej strony.

Małgorzata Kożuchowska przeszła już kilka metamorfoz wizerunkowych, które były związane z jej zawodem. Jednak tej wersji chyba jeszcze nikt nie widział. Aktorka opublikowała archiwalne zdjęcie w stroju sportowym.

,,Ktoś miał dziś kiepski dzień? Wrzucam fotę/znalezisko z ostatnich porządków. Może codzienne treningi nie były nigdy moją mocną stroną, ale ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze – napisała Małgorzata Kożuchowska.

https://www.instagram.com/p/CB1OdKlsbnr/?igshid=fdi5s2p1g5vq

Należy przyznać, że do rozpoczęcia aktywności fizycznej aktorka była znakomicie przygotowana. Z kolei jej stroju zapewne pozazdrościłoby wiele znanych trenerek fitness z okresu, w którym zrobiono zdjęcie. Uwagę zwraca nie tylko strój aktorki, ale także jej fryzura. Burza blond loków na głowie Kożuchowskiej dobrze komponuje się z resztą wizerunku. Komentujący zdjęcie fani porównywali fryzurę do restauratorki Magdy Gessler.

Prawie jak z wideoklipu „Call On Me”.

,,

Jak z „Aniołków Charliego”.

,,

Jane Fonda.

,,

Taka a la Gessler. Fotka super.

– piszą fani. A Wy, co sądzicie?

 

 

Komentarze

Komentarze