Wypadek Andrzeja Dudy?! Wiadomo, co dzieje się z prezydentem

Andrzej Duda spotkał się ostatnio z żołnierzami z polskiego Kontyngentu Wojskowego unijnej misji Sophia na Sycylii. Mimo iż wszystko wyglądało na pozór idealnie, do sieci trafiło bardzo niepokojące zdjęcie. Czyżby prezydent miał wypadek?

Spotkanie z żołnierzami

Prezydent Andrzej Duda odwiedził ostatnio wraz z żoną oraz ministrem Mariuszem Błaszczakiem Sycylię, gdzie spotkał się z żołnierzami z polskiego Kontyngentu Wojskowego unijnej misji Sophia. Z racji zbliżających się świąt, prezydent zaśpiewał z żołnierzami kolędy i podzielił się z nimi opłatkiem. Duda wręczył też im specjalne odznaczenia. Niestety, do sieci trafiło zdjęcie, które bardzo zmartwiło internautów…

wypadek
Instagram

Czytaj też: Agata Duda WYSZŁA w tym na ulicę! Opinia jest jednoznaczna

Wzruszająca przemowa

Podczas spotkania z żołnierzami, Duda wygłosił niezwykle poruszającą przemowę.

„Chcę podziękować jeszcze raz za tę służbę. Służbę, która jest dla nas dla naszego państwa, dla naszej pozycji w Sojuszu Północnoatlantyckim i w Europie bardzo ważna. Jest także bardzo ważna dla wiarygodności Polski. Zawsze mówimy o tym, że mówiąc o sojuszach i naszych zobowiązaniach, ale także i naszych oczekiwaniach wobec sojuszu bardzo mocno podkreślamy zasadę NATO 360 stopni. To jest właśnie jej przejaw – to, że polscy żołnierze, Państwo, jesteście tutaj, służycie, reprezentujecie nas, wykonujecie swoje obowiązki na południu Europy” – powiedział.

Czy na Sycylii doszło do wypadku?

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak prezydent wpisując się do księgi, ma plaser na palcu lewej ręki. Zdjęcie wywołało prawdziwe poruszenie wśród internautów, którzy zaczęli snuć domysły, co się stało prezydentowi.

Czyżby Duda miał wypadek, a może zranił się w kuchni? Te pytania zadają sobie dziś wszyscy. Na szczęście plasterek jest mały, więc domyślamy się, że nic poważnego mu się nie stało…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze