Wystarczyła chwila nieuwagi! 9-miesięcznego dziecka NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ!

Do przerażającego zdarzenia doszło jednym z rosyjskich miasteczek, w Orenburgu. Wystarczyła chwila nieuwagi! 9-miesięczne dziecko pod nieobecność matki wpadło do naczynia z brudną wodą. Mimo podjętych prób reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Jak donoszą rosyjskie media, matka 9-miesięcznego chłopca wyszła na chwilę z pomieszczenia, w którym przebywało dziecko. Właśnie wtedy doszło do tragedii. Chłopiec przewrócił się i wpadł do miski z brudną wodą. Kiedy wrócila na miejsce, nie wiedziała gdzie znajduje się jej syn. Po krótkiej chwili zorientowała się, że jej dziecko wpadło do garnka o pojemności około 30 litrów.

Podjęła próbę reanimacyjną, jednak było już za późno. Dziecko było już sine i wykazywało żadnych oznak życia. Matka natychmiast zadzwoniła po służby ratunkowe.

Lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia stwierdził zgon. Potwierdził również, że dziecko prawdopodobnie najpierw zakrztusiło się wodą z garnka, co finalnie doprowadziło do uduszenia. Sprawa aktualnie jest w toku.

Zobacz też: 7-latek, KTÓRY WIDZIAŁ DUCHY zmarłych! Kiedy przeczytasz JEGO HISTORIĘ, będziesz PRZERAŻONY!

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia: Youtube

Komentarze

Komentarze