Wystawił na aukcję… mumię kota! Nie uwierzysz, gdzie go znalazł! (SZOKUJĄCE zdjęcie!)

Pewien mieszkaniec Rumunii był zaskoczony, gdy wraz z bratem znalazł w domu swojej babci mumię kota. Bez wahania postanowił, że wystawi ją na aukcję. Według mężczyzny, to właśnie dom jego babci został opisany w powieści „Dracula” – Brama Stokera – pisze „The Sun”.

Dom w Transylwanii

Pewien mieszkaniec Transylwanii, znalazł w domu swojej babci skamieniałego kota. Mężczyzna i jego brat próbowali znaleźć informacje o poprzednich właścicielach domu w północnej Transylwanii, ale bezskutecznie. Z czasem Rumun zdał sobie sprawę, że to właśnie dom jego babci został opisany w powieści „Dracula” – Brama Stokera.

„Znalazłem w domu mojej zmarłej babci w Bistrita, stolicy okręgu Bistriistra-Năsăud, w północnej Transylwanii w Rumunii, skamieniałego kota. Ponieważ wcale go nie potrzebuję, postanowiłem wystawić go na aukcję” – mówi 40-letni Valentin.

„Razem z bratem Adrianem znaleźliśmy kota w ścianie domu mojej babci, który został zbudowany w 1921 roku. Sprzątaliśmy piwnicę, gdy zauważyliśmy pęknięcie w ścianie i postanowiliśmy poluzować cegły, żeby zobaczyć, co się za tym kryje. Myśleliśmy, że znajdziemy ukryty pokój lub przedział. Kiedy usunąłem kilka cegieł, zauważyłem coś, co wyglądało jak miniaturowa głowa zwierzęcia” – dodaje.

kota
NY Post

Wystawił kota na aukcję

Mężczyzna i jego brat postanowili, że wystawią zwierzę na aukcję. Oczekują, że mumia zostanie sprzedana za około 800-1000 funtów.

Jak wspomniano w artykule, mumie zwierząt domowych często znajdują się w ścianach domów w Rumunii. Niegdyś sądzono, że budując mieszkanie, powinno się zamurować w ścianie kota, ponieważ uważano, że zwierzęta te posiadają szósty zmysł i mogą wypędzić z domu złe duchy.

Kot trafi pod młotek 13 października w Bishton Hall w Staffs. Chcielibyście nabyć tego typu znalezisko?

Czytaj też: NIE ŻYJE słynna kotka z memu „krzyczący kot”! Szokująca przyczyna zgonu!

kota
NY Post

Źródło: NY Post

Zdjęcia: NY Post

Komentarze

Komentarze