Wyszła na jaw WIELKA TAJEMNICA Kate i Williama! To się stało jeszcze PRZED ślubem…

To był „potajemny pakt” Kate i Williama. Czego dotyczył?

Wielka tajemnica z przeszłości

Na jaw wyszła właśnie wielka tajemnica Kate i Williama, która dotyczy czasów, kiedy byli jeszcze parą. O potajemnym pakcie napisała w swojej książce Kate Nicholl, która jest królewską korespondentką. W swojej publikacji zatytułowanej „Kate: The Future Queen” Nicholl zdradziła, że Kate i William obiecali sobie przed laty coś bardzo ważnego i osobistego…

Czytaj też: Księżna Kate i książę William ROBIĄ TO codziennie przed snem! Co takiego?

Potajemna umowa

Potajemny pakt dotyczył ich… przyszłego ślubu. Kate i William przyrzekli sobie w otoczeniu romantycznej natury, że na pewno kiedyś się ze sobą pobiorą. Miało to miejsce na wiele lat przed ich zaręczynami, które miały miejsce 16 listopada 2010 roku.

„Tam, na rajskiej wyspie, William obiecał Kate, że będzie z nią na zawsze. Po raz pierwszy poważnie rozmawiali o małżeństwie. Mając przed sobą ocean i nocne niebo, zawarli pakt: w przyszłości się pobiorą” – Nicholl napisała w swojej książce.

Komu zależało bardziej?

Ponoć to właśnie Kate naciskała na ślub, ponieważ William wcale się nie spieszył do ożenku, co niejednokrotnie doprowadzało między nimi do burzliwych konfliktów. Kate jak widać dopięła swego. Nie dosyć, że jest od ośmiu lat mężatką, szanowaną na całym świecie księżną, to jeszcze doczekała się z Williamem trójki uroczych pociech – George’a, Charlotte i Louisa.

To się dopiero nazywa kobiecy upór!

tajemnica
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze