Wyszło na jaw KIM była żona Martyniuka. Zarabiała na życie jako…

Być może nie każdy o tym wie, że żona Zenona Martyniuka – Danuta, zarabiała w przeszłości jako…

Kim jest Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk to ukochana żona gwiazdora disco polo – Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo poznał swoją wybrankę w 1987 roku, gdy grał koncert na majówce w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Danusia wybrała się na imprezę ze swoją siostrą. Podobno od razu wpadła w oko Zenkowi, ale ten był zbyt nieśmiały, żeby do niej podejść, więc poprosił o pomoc swojego kolegę.

żona
Instagram

W książce „Życie to są chwile” lider zespołu Akcent zdradził, że…

„Powiedział Danusi, że mi się podoba. Okazało się, że ja też nie byłem jej obojętny i w przerwie od występów podeszła do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać. Po „Tulipanie” była wtedy moda na przedstawianie się nieprawdziwymi imionami. Kiedyś poznałem Cygana o imieniu Krystian i takim imieniem jej się przedstawiłem. Danusia powiedziała, że ma na imię Kinga. Najzabawniejsze jest to, iż nie byłem już wtedy anonimowy. Z drugiej strony Zenek mógł być równie dobrze czymś w rodzaju ksywki” – napisał Martyniuk w swojej biografii.

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Owocem miłości Martyniuków jest syn Daniel, który został niedawno po raz pierwszy ojcem.

Czytaj też: Wyciekło zdjęcie Martyniuka z Przybylską. Wyszło na jaw, że wiele lat temu…

Czym zajmowała się za młodu Danuta?

Żona Zenka była przez wiele lat pielęgniarką. Prywatnie bardzo lubiła słuchać muzyki, a zwłaszcza Elvisa Presleya.

„Byliśmy z żoną na koncercie Paula Anki i Michaela Jacksona. Lubimy słuchać tego rodzaju muzyki. Moja żona jest przede wszystkim fanką Elvisa Presleya” – mówi Zenon Martyniuk o swojej żonie.

„Kiedyś rzeczywiście miałam konika na punkcie Elvisa, ale teraz mi minęło” – wspomina żona Zenona Martyniuka, która z zawodu jest pielęgniarką.

Jest od niego starsza

Być może trudno w to uwierzyć, ale żona króla disco polo jest od niego starsza o dwa lata. Zenek Martyniuk urodził się 23 czerwca 1969 roku, a jego żona w 1967 roku. Kobieta pochodzi z Bielska Podlaskiego a jej ojciec był właścicielem firmy budowlanej. Co ciekawe, Danuta także ma na swoim koncie przygodę ze śpiewaniem – w podstawówce śpiewała w harcerskim zespole Płomyki.

Czytaj też: Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

żona
Instagram

Źródło: Jastrząbpost, Expressilustrowany.pl

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze