Z OSTATNIEJ CHWILI! W rzece Kwisa znaleziono CIAŁO DZIECKA!

Potwierdził się najgorszy możliwy scenariusz. Zaginiony 3,5-letni Kacperek nie żyje. Ciało dziecka znaleziono w rzece Kwisa.

Koniec akcji poszukiwawczej

Po prawie 2 tygodniach poszukiwań, dziś przed południem znaleziono ciało zaginionego 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. Maluch zaginął 27 kwietnia, przebywając pod opieką swojego ojca Rafała B. na działce w okolicy Nowogrodźca koło Bolesławca.

Najgorszy scenariusz

Podczas trwającej kilkanaście dni akcji poszukiwawczej, policja przeczesała łącznie 500 hektarów. Zaangażowany w sprawę detektyw Krzysztof Rutkowski od samego początku twierdził, że maluch najprawdopodobniej wpadł do rzeki. Takiego samego zdania był jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Ich słowa niestety się potwierdziły.

„Zgodnie z naszymi założeniami i naszą hipotezą, że dziecko jest w wodzie, przewidując, że po około dwóch tygodniach ciało dziecka zostanie odnalezione, też tak się stało” – poinformował detektyw.

„Ciało dziecka zostało odnalezione w okolicach mostu kolejowego w Nowogrodźcu” – napisał.

Policja potwierdza

Informacje o odnalezieniu zwłok dziecka potwierdziła też policja.

„W piątek zawodowy płetwonurek, który jednocześnie jest biegłym sądowym, wskazał w wodzie miejsce, które jego zdaniem należało dokładniej sprawdzić. W sobotę rano wrócił na miejsce z policją wodną. I to właśnie w tym miejscu znaleziono ciało chłopca” – mówi Anna Kublik-Rościszewska z policji w Bolesławcu.

Dodała, że należy jeszcze przeprowadzić czynności z udziałem prokuratora.

„Jednak na ten moment możemy wskazać, że jest to najprawdopodobniej zaginiony Kacper z Nowogrodźca” – poinformowała.

Ojciec usłyszał zarzuty

Ojciec 3,5-letniego Kacpra z Dolnego Śląska Rafał B. usłyszał zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu 5 lat więzienia.

Czytaj też: DRAMATYCZNE wieści nt. zaginionego 3,5-letniego Kacpra. PRZERWANO…

Źródło: TVN

Zdjęcia: Pixabay, Fakt

Komentarze

Komentarze