Z tymi kobietami mężczyźni nie umówią się na drugą randkę!

Po pierwszej randce wiemy, czy chcemy jeszcze spotkać się z tą osobą czy nie. Nieważne jak piękna byłaby kobieta. Jeśli posiada którąś z tych cech, mężczyźni nie są w stanie wytrzymać jej towarzystwa.

https://pl.freepik.com/

Materialistka

Taka kobieta patrzy tylko na zawartość portfela mężczyzny. Bez ogródek wypytuje o pracę, mieszkanie, samochód, a nawet zarobki. Potencjalnego partnera ocenia przez pryzmat pieniędzy. Nie obchodzi ją charakter i osobowość. Oczekuje drogich prezentów i pokrywania wszelkich kosztów.

Zazdrośnica

Zazdrość jest dobra, ale ta zdrowa, mieszcząca się w granicach zdrowego rozsądku. Kobieta wymagająca od faceta 100% uwagi jest męcząca. Wszelkie znaki odbiera jako zdradę, a inne kobiety jako zagrożenie.

Dwulicowa

Dziewczyna, która ochoczo plotkuje o swoich bliskich znajomych, jest mało atrakcyjna w oczach mężczyzny. Może on mieć pewność, że on sam, także stanie się obiektem plotek i krytyki. Jeżeli do tego wszystkiego, kobieta zachowuje się nienaturalnie i nie jest sobą,  z automatu traci zainteresowanie potencjalnego partnera.

Egoistka

Pierwsza randka to okazja na zapoznanie drugiej osoby. Oprócz mówienia o sobie, należy także słuchać, aby dowiedzieć się czegoś o naszej sympatii. Jeśli dziewczyna nie chce słuchać, mówi tylko o sobie i wchodzi w zdanie, pokazuje brak zainteresowania drugą osobą. To zwiastuje, że kolejnego spotkania może już nie być.

Kontrolująca

Taka kobieta ma obraz swojego ideału i próbuje zmienić mężczyznę. Ingeruje w jego życie – zmienia styl, nawyki, kontakty towarzyskie. To szybka droga do tego aby mężczyzna uciekł. Związek to nie klatka, w której trzymamy swojego ukochanego – to akceptacja i poczucie bezpieczeństwa.

Manipulantka

Przekonana o swojej atrakcyjności, bystra i inteligentna, ale… wykorzystuje to wyłącznie dla własnych korzyści. Manipuluje płcią przeciwną, aby w danym momencie dostać to czego chce. Wzbudza poczucie winy i gra na emocjach.

Bez hobby

Z taką osobą ciężko o temat do rozmów. Nowy kolor paznokci, czy fotka na Instagramie to nie świat mężczyzn – pociąga ich kobieta z pasją, która ma coś więcej do powiedzenia niż moda i makijaż. Faceci boją się kobiet bez zainteresowań, ponieważ szybko się nudzi i będzie żądała 100% uwagi.

Nie dbająca o siebie

Kobieta niedbająca o swoje zdrowie jest nieatrakcyjna w oczach mężczyzn. Panowie są wzrokowcami, dlatego zadbana kobieta przyciągnie ich uwagę. Włosy, paznokcie, sylwetka, zęby, a nawet równowaga emocjonalna – to aspekty, na które zwracają uwagę przy pierwszym spotkaniu.

 

Komentarze

Komentarze