“Ząb w ząb podobny”, “SZOK”. Tomasz KAROLAK POKAZAŁ SYNA na Instagramie. Ale WYRÓSŁ!

Ze związku z Violą Kołakowską Tomasz Karolak ma dwoje dzieci — chłopca o imieniu Leon i dziewczynkę, którą para nazwała Lena. Aktor opublikował zdjęcia swoich pociech w mediach społecznościowych. W efekcie obserwatorzy Instagrama Karolaka podzielili się — jedni twierdzą, że wyglądają one jak kopie taty, drudzy, że nie dostrzegają żadnego podobieństwa pomiędzy Leną i Leonem a ich ojcem.

Karolak nie publikuje tak kontrowersyjnych zdjęć w social mediach, jak matka jego dzieci. Pod koniec ubiegłego roku Viola Kołakowska upubliczniła fotografię, z której wynika, że 5-letni syn towarzyszył jej w trakcie kąpieli. Zdjęcie obiegło media internetowe, a fani zastanawiali się, czy kobieta zachowała się właściwie.

Syn Leon

https://www.instagram.com/p/BdSUvtIhKQi/?taken-by=tomaszkarolak_official

Zdjęcia aktora dokumentują chwile spędzone wspólnie z dziećmi. Fani zastanawiają się, do którego z rodziców są bardziej podobne — do matki czy ojca? Zdania są podzielone.

Część z nich zwróciła uwagę na fakt, że Leon ma charakterystyczną dla taty cechę, a mianowicie diastemę, czyli przerwę między zębami.

Szok, jacy podobni. Szczególnie 2 górne ząbki, Cały tata. Przerwa w zębach jak u taty, Ząb w ząb podobny, Niesamowita ta genetyka – takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem przedstawiającym ojca z synem.

Córka Lena

https://www.instagram.com/p/BdYrapnBUtp/?taken-by=tomaszkarolak_official

Niezaprzeczalnie Leon jest podobny do taty. Wydaje się jednak, że Lena urodę odziedziczyła po mamie. Choć część internautów twierdzi, że podobieństwo do taty jest uderzające (fajne zdjęcie, no i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Cały Tata….), część fanów uważa, że dziewczynka bardziej przypomina Violę Kołakowską (“Ale córka do mamy pewnie podobna).

Przyjrzyj się i odpowiedz na pytanie: do kogo bardziej są podobni: Lena i Leon? Zgadzasz się z opinią internautów?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @tomaszkarolak_official

Komentarze

Komentarze