Zabawna wpadka Lewandowskiej na Instagramie! NIE WIE, kiedy urodziła się jej córka?

Sportsmenka zaliczyła niezłą wpadkę i to dotyczącą własnej córki. Czy to efekt przemęczenie zapracowanej mamy? Bo raczej powinna wiedzieć, kiedy jej latorośl obchodzi urodziny?

Pracująca mama

Anna Lewandowska zawodowo wciąż narzuca sobie nowe wyzwania i projekty. Trenerka nie odpuszcza w pracy, nawet mimo posiadania dwóch małych córeczek. Żona Roberta Lewandowskiego podejmuje się nowych wyzwań. To może być efektem jej roztargnienia w życiu rodzinnym. 32-latka na każdym kroku podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Nawet podczas randek ze znanym mężem, Lewandowska ogląda albumy ze zdjęciami swoich pociech.

Kiedy urodziny?

Anna Lewandowska prężnie też działa w sieci i tam reklamuje różne produkty. Ostatnio zachwalała jeden ze sklepów z artykułami dla dzieci. Nadesłane produkty miały być najlepszymi prezentami urodzinowymi dla Laury i Klary. Trenerka powiedziała:

Właśnie dostałam niesamowite prezenty, które zaraz Wam pokażę(…)Zbliżają się urodziny naszych dziewczynek. Fajnie, bo jedna obchodzi 4.05,a druga 5.05”

Co za błąd!

Jednak do nagrania wkradł się błąd. Jedna z córek, Laura na świat przyszła 6 maja, a nie jak powiedziała jej znana mama, 5 maja. To jest przecież różnica. Czyżby Anna Lewandowska zapomniała, kiedy dokładnie jej córka obchodzi urodziny? Nagranie szybko zniknęło z sieci. Czyżby usportowionej mamie zrobiło się trochę wstyd z powodu takiej pomyłki? A może to jedynie efekt przepracowania Anny Lewandowskiej? Wyjaśnienia na razie się nie doczekaliśmy.

źródło: Instagram

zdjęcie: Anna Lewandowska/Facebook

Komentarze

Komentarze