Zabawna wpadka w “Milionerach”! Nie wiedział, czym są…

Trudno oczekiwać od mężczyzn, by doskonale znali się na damskiej garderobie. Uczestnika “Milionerów” sporo jednak ta niewiedza kosztowała, bo aż…

“Typowo kobiece” pytanie w “Milionerach”

W jednym z ostatnich odcinków “Milionerów” wystąpił mężczyzna, który od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i prowadzącego show. Nie pograł jednak zbyt długo, ponieważ poległ na pytaniu za 20 tysięcy złotych. Dotyczyło ono damskiej garderoby. Na jakim konkretnie pytaniu wyłożył się uczestnik?

Pytanie brzmiało…

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe?

A. swetry

B. bolerka

C. spódnice

D. koszule

Uczestnik niestety nie wiedział, że poza spodniami, w kobiecej szafie mogą się również znajdować tzw. ołówkowe spódnice, czyli spódnice o prostym i dopasowanym kroju, najczęściej sięgające za kolano.

Czytaj też: Kłopotliwe pytanie w „Milionerach”. Może TY ZNASZ odpowiedź?

Postanowił skorzystać z kół

Gracz na początku myślał, że określenie “ołówkowe” może wskazywać albo na krój albo na kolor. Po chwili zastanowienia zdecydował się na użycie koła ratunkowego, niestety pod telefonem dostępny był jego przyjaciel, a w tym przypadku bardziej przydałaby się pomoc kobiety.

Wziął “pół na pół”

Gracz stwierdził, że weźmie opcję “pół na pół”. Po odrzuceniu błędnych wariantów, zostały dwa: C i D. Uczestnik dalej nie znał prawidłowej odpowiedzi i niestety w ostateczności wybrał tę błędną, czyli koszule. Tym sposobem stracił możliwość dalszej walki o milion złotych i opuścił studio z gwarantowanym tysiącem złotych.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Screen TVN

Komentarze

Komentarze