Dziecko i Figura

DZIECKO

ZABŁĄKANE DZIECKO DOTARŁO PIESZO DO NIEMIEC! Zgubiła się na słynnej plaży nad Bałtykiem

dziecko

To dziecko zgubiło się podczas zabawy na plaży. Dziewczynka była razem ze swoim tatą, kiedy niepostrzeżenie mężczyzna stracił ją z oczu.

Ojciec zgłosił zaginięcie swojej córeczki we wtorek po południu. Po 3 godzinach usilnych poszukiwań plaży w Świnoujściu poproszono o pomoc niemieckich funkcjonariuszy w Heringsdorfie na wyspie Uznam.

 

Zdezorientowane dziecko dotarło pieszo w okolice mola w Heringsdorfie. Tam zainteresował się nią turysta. Sześcioletnia dziewczynka wzbudziła w nim ciekawość, ponieważ była sama.

Mężczyzna próbował nawiązać z dzieckiem rozmowę, ale bezskutecznie, gdyż sześciolatka nie rozumiała niemieckiego i była przestraszona.

 

Turysta ruszył więc za dzieckiem utrzymując odpowiedni odstęp i poprosił mijanych plażowiczów, by wezwali policję. Zaufanie dziewczynki udało się zdobyć młodej policjantce z Heringsdorfu. To ona zawiozła dziecko na postarunek w Świnoujściu, gdzie na dziewczynkę czekał zatroskany ojciec.

 

ZOBACZ TEŻ:YOUTUBERKA CHUDŁA NA OCZACH INTERNAUTÓW! Dziś WYGLĄDA jak SZKIELET i PRZERYWA milczenie [VIDEO]

 

Wielkie dzięki należą się uważnemu turyście, który zwrócił uwagę na dziecko – podkreślił rzecznik niemieckiej policji, informując o zdarzeniu.

 

Źródło:tvpinfo/pixabay

  
Wyżej