Zac Efron ZNĘCAŁ SIĘ nad byłą dziewczyną?! „Miałam WYPRANY MÓZG”!

„Zac” Efron – właściwie Zachary David Alexander to  amerykański aktor i piosenkarz. Karierę aktorską rozpoczął w 2002. Sławę przyniosła mu rola  w produkcji High School Musical. Aktor bardzo lubi przyciągać do siebie uwagę. Ostatnie doniesienia też na pewno pomogą mu zdobyć jeszcze większy rozgłos.

Zac Efron spotykał się bowiem w 2019 r. z 25-letnią pływaczką Sarah Bro, która pochodzi z Danii. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zwierzenia jego byłej dziewczyny. Mianowicie dziewczyna ostatnio dokonała bardzo intymnego zwierzenia. Zrobiła to w podcaście Hjerteflimmer for voksne. 

Sarah wyznała:

Spotykałam się z gwiazdorem filmowym z USA. To coś, o czym nigdy wcześniej nie rozmawiałam z mediami, ponieważ nie widziałam ku temu powodu… Ale trudno jest rozmawiać o miłości, nie wspominając jednocześnie o relacji, która sprawiła, że ​​naprawdę uwierzyłam, iż nie powinnam już nigdy więcej mieć chłopaka.

Prawda jest, że nie wspomniała o Zac’u Efronie, jednak kto, jak nie on może być wspomnianym gwiazdorem filmowym prosto z USA?

Na tym jednak Sarah nie skończyła, bo dodała, że na skutek uwikłania w toksyczny związek przestała rozróżniać podstawowe wartości:

To zaszło tak daleko, że już prawie nie wiedziałem, co jest dobre, a co złe. Byłam tak zmanipulowana, że praktycznie miałam wyprany mózg. Byłam tak młoda, zdezorientowana i zakochana, że podświadomie przymykałam na pewne sprawy oko.

Dodała również, że:

Nie tylko moje serce zostało złamane, ale również moja osobowość została podzielona na pół.

Nam wydaje się straszne to, co powiedziała Sarah. Mamy nadzieję, że już niedługo na dobre powróci do dobrej kondycji. Współczujemy jej bardzo, że musiała przez to przechodzić. Jak myślicie czy Zac Efron byłby do tego zdolny?

Źródło: Hjerteflimmer for voksne

Źródło: Instagram/ Sarah Bro
Źródło: Instagram/Zac Efron

 

 

 

Komentarze

Komentarze