Zacznij kąpać niemowlaka w WIADERKU! Nie uwierzysz co się stanie

Krytycy twierdzą, że kąpanie niemowlaka w wiaderku to pomysł przede wszystkim niepraktyczny, zwolennicy zaś, że to idealne rozwiązanie dla męczących kolek. Jak jest naprawdę?

Wiaderko do kąpieli to pomysł, który zrodził się w Holandii. Obecnie patent ten zyskuje coraz większą popularność wśród matek na całym świecie. Wiaderka do kąpieli są często stosowane na oddziałach położniczych.

W ten sposób położne pokazują młodym mamom jak prawidłowo pielęgnować noworodka. Kobiety przekonują ,że dziecko szybciej uspokaja się w wiaderku do kąpieli. Wyciszone i spokojne dziecko doznaje rozluźnienia, a w efekcie napięcie związane z kolką ustępuje. Wiaderko do kąpieli jest dostosowane do potrzeb dzieci od dnia narodzin do 1 roku życia.

Jak przekonują położne dziecko czuje się w wiaderku do kąpieli bezpiecznie, a kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością.

Specjaliści zapewniają, że odpowiedni kształt wiaderka do kąpieli sprawia, że dziecko nie zanurzy się w wodzie. Jest ono bardzo stabilne i nie grozi wywróceniem, ponieważ ma antypoślizgową gumę na dnie. Tworzywo  z którego jest wykonane nie posiada toksycznych substancji.

Komentarze

Komentarze