Zadał ŻONIE 46 RAN KŁUTYCH! Nie uwierzysz, CO POWIEDZIAŁA po wyjściu ze szpitala…

To, co zrobił 25-letni Michael Bernard swojej żonie, jest przerażające! 11 stycznia 2018 roku próbował zadźgać ją nożem, zadając jej 46 ran kłutych. Oprawca został skazany na 20 lat pozbawienia wolności.

Shannon, żona oprawcy trafiła do szpitala z poważnymi uszkodzeniami ciała. Miała przebite płuca, wątrobę oraz jelita. Do makabrycznej sytuacji doszło w miejscowości Hextable, tuż po tym jak małżonkowie się pokłócili. Kobieta miała zarzucić Michaelowi zdradę. Zauważyła, że od kilku dni, z jej mężem dzieje się coś niepokojącego.

Mężczyzna zadał kobiecie 46 ciosów nożem. Gdyby nie szybka interwencja teściów Shannon oraz pomoc chirurgów, 21-latka mogłaby nie przeżyć. Ze szpitala zwolniono ją już po 3 tygodniach.

Wiele wskazuje na to, że w chwili ataku Bernard cierpiał na zaburzenia adaptacyjne, które były spowodowane silnym stresem oraz problemami rodzinnymi. Atakując żonę, wiedział jednak, że może doprowadzić do jej śmierci! Co do tego, sąd nie miał żadnych wątpliwości.

21-letnia Shannon wybaczyła Michaelowi, a na swoim Facebookowym profilu napisała, że jej ukochany borykał się z załamaniem psychicznym. Dwa razy w tygodniu odwiedza go w więzieniu. Zapytana o plany na przyszłość, przyznaje, że chciałaby założyć z nim rodzinę, ponieważ bardzo go kocha.

Zobacz też: UCZYŁA kobiety bycia DOBRĄ MATKĄ. Z zimną krwią ZABIŁA 2-LATKĘ!

Źródło: mirror.co.uk, Youtube, Daily Mail

Źródło zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze