Zaginiona OD ROKU supermodelka znaleziona w brazylijskich SLUMSACH! Niestety…

Słynna modelka Eloisa Fontes została znaleziona w brazylijskich slumsach rok po tym, jak została oficjalnie uznana za zaginioną. U kobiety zdiagnozowano zaburzenia psychiczne. Co będzie dalej z jej karierą?

Kim jest Eloisa Fontes?

Eloisa Fontes to znana brazylijska modelka, która ma na swoim koncie okładki takich magazynów o modzie, jak „ELLE”, „Grazia” i „Glamour” oraz współpracowała z Dolce & Gabbana. 26-latka rok temu została uznana za zaginioną. Właśnie została znaleziona w slumsach Brazylii rok po zniknięciu.

Czytaj też: Najsłynniejsza modelka „plus size” pokazała się NAGO w CIĄŻY! (WIDEO OD LAT 18!)

modelka
IG

Znaleziono ją w slumsach Rio de Janeiro

Lokalne służby bezpieczeństwa znalazły ją we wtorek 6 października w Rio de Janeiro. Eloisa wędrowała zdezorientowana po jednej z dzielnic mieszkalnych. W jej plecaku znaleziono umowy z międzynarodowymi agencjami modelek i recenzje wystawione przez fotografów. Fontes trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie jest leczona. Jej bliscy na bieżąco są informowani o stanie jej zdrowia.

„Potwierdzam, że została znaleziona w złym stanie w dzielnicy Cantagalo, w południowej strefie Rio. W plecaku miała umowy z agencjami modelingowymi i listy referencyjne od znanych fotografów, wszystkie w języku angielskim, rumuńskim i niemieckim” – mówi Francisco Assis, przyjaciel rodziny i jedyny znajomy modelki w Rio.

„Dużo pracowała w Stanach Zjednoczonych i Europie. Przeczytałem jej referencje, które były po angielsku. Różni fotografowie pisali w nich, że pracowała z nimi i chwalili ją i jej umiejętności. To pokazuje, że wciąż miała nadzieję na zdobycie nowej pracy. Zawsze miała taką nadzieję” – dodaje.

modelka
IG

Mieszkała w Nowym Jorku

Eloisa była jedną z najbardziej obiecujących brazylijskich modelek. Na początku 2019 roku mieszkająca w Nowym Jorku Fontes po raz pierwszy zniknęła ze swojego domu i była poszukiwana przez policję. Następnie znaleziono ją zdezorientowaną w White Plains, około 30 minut jazdy samochodem od centrum Manhattanu. Po tym incydencie jej kariera modelki ustała.

„Jest odpowiedzialną modelką, która niestety może mieć problemy osobiste. Naprawdę mam nadzieję, że uda nam się ją znaleźć”- powiedział w ubiegłym roku agent kobiety, podczas jej pierwszego zniknięcia w Nowym Jorku.

modelka
IG

Źródło: CNN

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze