Zagrała SCENY ŁÓŻKOWE bez zgody rodziców. Teraz publikuje ODWAŻNE zdjęcia

Ma 17 lat. Jest córką znanej pary aktorów — Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Gra w serialu Barwy szczęścia. O kim mowa? O Helenie Englert.

Sceny łóżkowe
W polskim serialu 17-latka wciela się w postać zbuntowanej nastolatki o imieniu Angela. Helena nie boi się wyzwań, jakie stawiają przed nią reżyserzy. Ma na swoim koncie sceny łóżkowe.

Jej bohaterka uprawiała seks z nauczycielem. Wtedy kilka milionów widzów zobaczyło ją w intymnej sytuacji ze starszym aktorem. Podobno rodzice Heleny byli przeciwni udziałowi córki w tej scenie, jednak nastolatka postawiła na swoim.

Odważne zdjęcia
W życiu prywatnym Helena także to osoba otwarta. Poza tym jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie możemy obejrzeć zdjęcia z wakacji w Tajlandii, które odbyła na przełomie roku 2017 i 2018.

Pozuje do nich w odważnych pozycjach, prezentuje sylwetkę w skąpym stroju kąpielowym. Nie wstydzi się więc pokazywać swojego ciała.

To, co Helena Englert demonstruje na zdjęciach, spotyka się z zachwytem obserwatorów jej profilu. Internauci ochoczo komplementują aktorkę.

Piękna jesteś i wygadasz seksi, i masz ładną figurę, “Ale nogi, Uuuu, ale piękności!!! Sama słodycz! Pozdrawiam i udanego wypoczynku – oto przykładowe komentarze, które zamieścili pod zdjęciami.

Czy — Twoim zdaniem — wybory i zachowanie młodej aktorki, która może być wzorem do naśladowania dla nastolatków, jest właściwe?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @helena_englert

Komentarze

Komentarze