Zaręczyny Asi i Kamila OPŁACONE przez produkcję programu?! Były uczestnik oskarża TVP!

Kamil oświadczył się Joannie. Zrobił to w finałowym odcinku programu Rolnik szuka żony. Były uczestnik telewizyjnego show twierdzi, że za zaręczyny produkcja zapłaciła Kamilowi i jego wybrance.

Miłość z telewizji

Joanna i Kamil to jedna z najbardziej lubianych par w programie Rolnik szuka żony. Widzowie podziwiali młodego mężczyznę za wyjątkową dojrzałość i odpowiedzialność, a Joanna polubili za bezpretensjonalność. Uczucie między Joasią a Kamilem szybko się rozwijało. Uczestnicy popularnego programu TVP wydawali się być stworzeni dla siebie. W finałowym odcinku programu Kamil poprosił swoją ukochaną o rękę. Joanna przyjęła oświadczyny. Parze gratulowała Marta Manowska i inna uczestniczka programu- Iza.

Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Opłacone zaręczyny?

Gest Kamila wywołał radość i zruszenie nie tylko u Joanny, ale też u wiernych widzów programu. Jednak zarzuty wobec produkcji telewizyjnego show wysuwa były uczestnik tego programu. Łukasz Rzucidło przekonuje:

Oświadczyny za 10 tysięcy, byleby nie prywatnie, romantycznie, byle zyskać kolejne rekordy popularności.

Były uczestnik wysuwa zarzuty wobec reżysera programu. Rzucidło napisał w swoich mediach społecznościowych:

To już lepiej popłakać się za 500 złotych. Ale ja pisałem o Kamili, to szanowna produkcja, by utrzymać widza, bezczelnie napisała, że mam luźny stosunek do prawdy, tylko dlatego, że jako jeden z nielicznych nie boje się mówić prawdy.

Komentarz narzeczonej

Słowa mężczyzny postanowiła skomentować Joanna, która przyjęła oświadczyny Kamila w odcinku finałowym. Kobieta napisała:

Łukasz, nic nikomu nie jest płacone i dobrze o tym wiesz, a to, co piszesz, to zwykłe bzdury.

Łukasz Rzucidło zapytał czy ma pokazać sreeny przelewów. Jak sądzicie czy TVP opłaciła zaręczyny Joanny i Kamila?

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 

Komentarze

Komentarze