Zaskakujące miejsce POLSKI w RANKINGU „15 najbardziej usatysfakcjonowanych seksualnie krajów na świecie”!

Ranking ” 15 najbardziej usatysfakcjonowanych seksualnie krajów na świecie” stworzył serwis Insider Monkey. Bazując na kilku źródłach i badaniach, przeprowadzonych m. in. przez firmę Durex spośród 200 krajów wybrano 15, w których wyniki były najlepsze. Zaskakujące w nim jest miejsce Polski, która uplasowała się na 10 pozycji. Lepsi od nas okazali się Szwajcarzy, Hiszpanie, Brazylijczycy , Rosjanie, Chińczycy, ale za to wyprzedziliśmy Hindusów, Australijczyków, Holendrów, Niemców i Nowozelandczyków.

Polacy deklarują, że w ciągu roku kochają się 143 razy. Duża część Polaków jest zadowolona ze swojego życia seksualnego, a 84 % Polek uważa stosunek seksualny jako najważniejszy, jeśli chodzi o intymne relacje z partnerem.

Ranking wskazuje, że w sferze seksualnej Polacy nie wypadają źle. Lepsi od nas Brazylijczycy kochają się raptem 145 razy, ale już Nowozelandczycy, zajmujący ostatnią pozycję 122 razy. Plasujący się na 9. pozycji Grecy odbywają 167 stosunków rocznie, ale satysfakcja z jakości wypada już znacznie gorzej.

Ciężko stwierdzić na ile badania to ma pokrycie w rzeczywistości. Jednak określona w rankingu satysfakcja seksualna  Polaków  pokrywa się z badaniem „Seksualność Polaków” przeprowadzonym przez Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmy. Życie seksualne Polaków jak się okazuje, ma się całkiem dobrze.

źródło: gazeta.pl

zdjęcie: pixabay.com

KB

Komentarze

Komentarze