Zaskakujące przebrania kobiet w ciąży na Halloween! Zobacz zdjęcia!

Już niedługo będziemy obchodzili Halloween. Jeżeli jesteś właśnie w ciąży i myślisz, że jako ciężarna nie masz prawa świętować Halloween, to jesteś w błędzie. Istnieje wiele niesamowitych kostiumów na Halloween, które możesz nosić, kiedy jesteś w ciąży. W co się przebrać? Jak wyeksponować brzuszek? Podpowiadamy!

1. E.T.

Babygaga

Jednym z najbardziej kultowych filmów z lat 80. jest „E.T. The Extra-Terrestrial”. Dzięki temu kostiumowi możesz pokazać swoją miłość do tego filmu, zakładając na siebie kostium ze słynnej sceny rowerowej.

Wystarczy, że kupisz czerwoną bluzę z kapturem i plastikowy koszyk. Przyklej kosz do bluzy z kapturem, a następnie użyj srebrnej folii, aby zrobić chwyty kierownicy. Najważniejszą częścią tego kostiumu jest twarz E.T., którą możesz wykonać z szarej tkaniny.

2. Automat z gumą balonową

Babygaga

To świetny sposób, aby pochwalić się rosnącym brzuchem i wykorzystać go jako część kostiumu. Ten strój jest bardzo łatwy do wykonania. Można go zrobić z przyklejonych do bluzki kolorowych pomponów!

Czytaj też: Mieszkańcy byli zszokowani! W Halloween NAUCZYCIELKA przebrała SYNA ZA…

3. Jajko

Babygaga

Oprócz tego, że są doskonałym źródłem białka, jajka mogą być również świetnym kostiumem na Halloween. Ty i twoja rodzina możecie być idealnie zaokrąglonym i pożywnym śniadaniem, wykorzystując twój brzuch do wykonania żółciutkich jajek, twojego partnera jako chodzący bekon, a dziecko jak chrupiący tost. Ten kostium z pewnością będzie świetnym sposobem na wyeksponowanie twojego zaokrąglonego brzucha.

4. Kubuś Puchatek

Babygaga

Jedną z najbardziej lubianych postaci w książkach i telewizji jest Kubuś Puchatek, który jest znany ze swojego krąglutkiego brzuszka. A ponieważ ty także masz teraz zaokrąglony brzuch, możesz być wprost idealnym Kubusiem Puchatkiem.

5. Rodzinny posiłek

Babygaga

Jeśli szukasz stroju, który pasowałby do ciebie, twojego partnera i twojego maleństwa, możecie przemienić się rodzinny posiłek. Z ciążowym brzuchem mogłabyś być idealnym awokado, twój partner może być tortillą, a twoje dziecko może być paczką keczupu. Jest to uroczy kostium na Halloween, który pokocha cała twoja rodzina.

Źródło: Babygaga

Zdjęcia: Babygaga/Pixabay

Komentarze

Komentarze