Zastanów się czy zabrać dziecko do Sephory. ZOBACZ CO SIĘ STAŁO!

Zabieranie dziecka do sklepu kosmetycznego może skończyć się … stratą na kilka tysięcy złotych. 

Jak informuje gazeta „The Independent” w pewnym salonie firmy Sephora doszło do … zniszczenia towaru przez bawiące się tam dziecko. Szacowana wartość strat to około 4 tys. zł. Fotografię, która wygląda jakby przez drogerię przeszło tornado, udostępniła na Facebooku amerykańska blogerka ze stanu Georgia zajmująca się makijażem. Weszła do sklepu zaraz po zniknięciu dziecka.

Internauci komentują całe zdarzenie różnie:

– To jest oburzające! Jak matka mogła nie wiedzieć, co robi jej dziecko. Jeśli nie potrafisz zarządzać swoimi dziećmi, zostaw je w domu – skomentowała jedna z internautek.

– Większość matek nie ma innego wyboru, jak tylko zabrać swoje dziecko do sklepu. Z pewnością nie miała wolnej opiekunki do dyspozycji, tak jak większość z nas. Po drugie, jako była właścicielka sklepu, uważam, że oszacowane szkody są przesadzone. Jak tylko posprzątają, prawie wszystkie produkty są do uratowania – czytamy w komentarzu pod zdjęciem.

– Nigdy nie zabrałam dzieci ze sobą do lekarza. Próbowałem też nie brać ich na zakupy. Jeden rodzic zawsze zostawał w domu, a drugi prowadził sprawy dorosłych. Zawsze jest jakaś pomoc – radzi jedna z czytelniczek bloga.

Czy zabierać dzieci do takich sklepów jak Sephora? Pytanie pozostaje otwarte!

seb/Facebook

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze