Zaszła w ciążę w wieku 11lat! Wykorzystała ją bliska osoba! Teraz znów spodziewa się dziecka!

Tressa Middleton zaszła w ciążę jako dziecko. Pochodzi z biednej rodziny z problemem alkoholowym. Dopiero, gdy dziewczynka urodziła córkę okazało się, że została wykorzystana przez bliską osobę.

Problemy dziewczynki

Tressa urodziła córeczkę, gdy miała 12 lat. Teraz ma 27 lat i wiedzie ustabilizowane życie. Czeka na narodziny drugiego dziecka. Swojej pierwszej córki nie wychowuje. Dziewczynka została jej odebrana, bo Tressa nie potrafiła się zająć dzieckiem. Miała tylko 12 lat.

Szokujące fakty

Tressa Middleton do 2021 roku była najmłodszą matką w historii Wielkiej Brytanii. Okazało się, że ciąża jest wynikiem przestępstwa. 11-latke wykorzystał seksualnie jej brat. Chłopak był o cztery lata starszy od Tressy. Zwyrodnialec zaczął krzywdzić dziewczynkę, gdy ta ukończyła 7 lat. Do współżycia zmuszał ją siłą, czasem szantażował, zdarzało się tez , że upijał dziewczynkę. Przez lata Tressa ukrywała, kto jest ojcem jej córeczki. Dopiero dwa lata po porodzie dziewczynka ujawniła szokującą prawdę. Testy DNA potwierdziły jej słowa. Brat został skazany na cztery lata pozbawienia wolności.

Rodzina zastępcza

Córeczka Tessy trafiła do rodziny zastępczej. Stało się tak dlatego, że jej nieletnia mama nie dała sobie rady z wychowywaniem dziecka. Tressa wagarowała, paliła papierosy i piła alkohol. Nie mogła liczyć nawet na własną matkę. Kobieta była alkoholiczką  nie w głowie była jej pomoc córce. Mała Anna trafiła do rodziny zastępczej. Wówczas Tressa kompletnie się załamała. Sięgnęła po narkotyki. Po latach dziewczyna zerwała z nałogami. Chciała odzyskać małą Annę, ale zrozumiała, że córeczka pokochała już nową rodzinę. Tressa uszanowała to. Aktualnie spodziewa się kolejnego dziecka. Stara się być najlepszą matką dla swoich pociech.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

Komentarze

Komentarze