Zbigniew Zamachowski znów na swoim ! Aktor zamieszkał blisko żony Moniki !

Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich prawdopodobnie ma się ku końcowi. Kryzys w związku trwał długo. Relacje skomplikowała pandemia koronawirusa. Teraz Zamachowski zamieszkał 300 metrów od żony.

Ferwor przeprowadzki

Zbigniew Zamachowski niedawno opuścił mieszkanie żony Moniki na warszawskim Żoliborzu. W wynoszeniu rzeczy pomagał syn aktora. Teraz Zbigniew wprowadził się do nowego lokum. Jednak nie jest to jego kawalerka. Zamachowski korzysta z dużo większego mieszkania. Lubiany aktor skorzystał z pomocy profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej. Zamachowski mieszka zaledwie 300 metrów od mieszkania wciąż jeszcze aktualnej żony, Moniki.

Bliskie sąsiedztwo

Czy bliskie sąsiedztwo z Monika Zamachowską może oznaczać, że Zbigniew jeszcze nie przekreślił tego związku? Być może para tylko musi odpocząć od siebie i nabrać dystansu do sprawy. Monika Zamachowska w swoich wypowiedział o rozstaniu nie przekreśliła definitywnie ich relacji. Może jest jeszcze szansa na zażegnanie małżeńskiego konfliktu ?

Silne uczucie

Monikę i Zbigniewa połączyło gorące uczucie. Było to 10 lat temu. Relacja wywołała skandal bo Zamachowski miał w tym czasie żonę i czworo dzieci. Jednak uczucie okazało się silniejsze od więzów małżeńskich. Jednocześnie cięte komentarze Moniki Zamachowskiej kierowane w stronę Aleksandry Justy, byłej żony aktora, nie przysparzały sympatii nowej relacji aktora z dziennikarką. Wiele osób było oburzonych postawą Moniki i porzuceniem rodziny przez Zbigniewa Zamachowskiego. Monika i Zbigniew wzięli ślub w 2014 roku. Czy ich małżeństwo właśnie dobiegło końca ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Zbigniew Zamachowski/Facebook

Komentarze

Komentarze