Zbuntowany Tomasz Karolak wyrzucony ze sklepu! Powód? Brak maseczki!

Popularny aktor po opuszczeniu sklepu grzmi na swoich mediach społecznościowych: „To jest SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ” i kpiąco dodaje: „Mam badania z krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Prędzej zaraziłbym się od ochroniarza”. Czy ma rację?

Medialny celebryta

Popularny aktor nie daje o sobie zapomnieć. Choć póki co nie występuje w serialach ani programach, raz na jakiś czas przypomina o sobie biorąc udział w medialnych aferach. Ostatnio ogromne emocje wywołała sprzeczka z Grażyną Wolszczak o teatr. Jednak dużo większe zamieszanie wywołuje podejście Tomasza Karolaka do panującej pandemii.

Zbuntowany
Instagram

Tomasz Karolak ignoruje koronawirusa?

Wydaje się, że celebryta ostatnio sporo czasu spędza z matką jego dzieci Violą Kołakowską, która jest fanką wszystkich teorii spiskowych dotyczących koronowirusa. Gwiazda nie wierzy w to, iż od kilku miesięcy owy wirus tak bardzo opanował świat i stanowi faktyczne zagrożenie. Karolak z całą pewnością powiela zdanie byłej partnerki, gdyż sam opowiada na ten temat coraz większe brednie.

Buntowniczy aktor prowadzi aktywną walkę z otaczającą go rzeczywistością. Zarówno on jak i modelka Viola Kołakowska nie raz zostali przyłapani na niestosowaniu się do nakazu noszenia maseczek oraz rękawiczek. Wygląda na to, że nie interesuje ich fakt, że tak lekceważącą postawą mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla obywateli i być może wspierają rozwój wirusa.

Czytaj też: Oleh z „Big Brothera”ma koronawirusa i ignoruje swój problem? Czy zaraził innych?

Aktor wyproszony ze sklepu

Mało tego aktor jest wzburzony tym, że państwo „ogranicza” jego prawa obywatelskie. Swoją opinią podzielił się z fanami na Instagramie, opisując wizytę w jednym z popularnych sklepów meblowych. Okazało się, że właśnie tam niefrasobliwy gwiazdor został z niego wyproszony za brak maseczki. Wszem i wobec oznajmił:

Komentarze

Komentarze