Dziecko i Figura

DZIECKO

ZDJĘCIE SZOKUJE! GIMNAZJALISTKI zrobiły „TO” w OBOZIE KONCENTRACYJNYM

gimnazjalistki w obozie koncentracyjnym, Birkenau, obóz koncentracyjny

Trzy nastoletnie gimnazjalistki wykonały szokujący, nazistowski gest, pozując do zdjęcia przed bramą obozu koncentracyjnego Birkenau w Brzezince. Muzeum postanowiło skierować sprawę do sądu.

„To poziom zachowania porównywalny z wygłupem ucznia z Izraela, który zdjął spodnie w muzeum obozu koncentracyjnego Majdanek, miejscu gdzie ginęli jego rodacy. W jego sprawie interweniowało ministerstwo edukacji Izraela, a sam sprawca zapłacił tysiąc złotych kary. Wybryk trzech dziewczyn pokazuje jak potrzebna jest edukacja dotycząca Zagłady, systemów totalitarnych. Szczególnie gdy w Polsce odżywa antysemityzm, a młodzi ludzie bezrefleksyjnie chłoną treści nawołujące do nienawiści”- napisał na swoim facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który jako pierwszy nagłośnił sprawę.

Większość osób, które miały okazję widzieć zdjęcie, wydaje się być zszokowana zachowaniem nastoletnich dziewcząt. Ośrodek zapewnił, że ustali tożsamość osób, które były na zdjęciu i powiadomi placówkę edukacyjną, do której chodzą.

Przedstawiamy zdjęcie nastolatek, które „hajlowały” w obozie koncentracyjnym.

gimnazjalistki w obozie, Birkenau, obóz koncentracyjny

Zobacz też: CELEBRYTKA spowodowała WYPADEK PO PIJAKU! Usłyszała JUŻ ZARZUTY

Źródło, źródło zdjęcia: Facebook @Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

 

 

  
Wyżej