ZDRADZAŁA swojego męża od dłuższego czasu. Nie uwierzysz jak się ZEMŚCIŁ!

Pewna żony dopuściła się zdrady swojego męża. Ten nie puścił jej tego jednak płazem, tylko zaplanował bardzo surową karę…

Zdrada boli

Wszyscy, którzy na własnej skórze poznali, czym jest zdrada, doskonale wiedzą, jak bardzo to może boleć. Osoba zdradzona na początku przeżywa szok, a później przychodzi uczucie upokorzenia, brak pewności siebie i poczucie bycia bezużytecznym i niechcianym.

Podczas, gdy niektórzy cierpią w samotności i w ciszy próbują poradzić sobie z narastającym bólem i żalem, inni planują zemstę. Mężczyzna, o którym za chwile przeczytacie wybrał to drugie.

Plan zemsty

Pewien mężczyzna od dłuższego czasu był zdradzany. Kiedy już się o tym dowiedział, nie zamierzać tego bynajmniej zostawić, tylko zaplanował zemstę. Co zrobił?

Czytaj też: Ty tu, on tam, czyli jak przetrwać związek na odległość? Podpowiadamy!

zdradzała
Pixabay

„Miałem wrażenie, że oszukuje mnie, bo było wiele znaków ostrzegawczych. Zawsze się uśmiechała, gdy dostawała SMS-a. Gdy pytałem, mówiła, że to jej mama. Często bardzo późno wracała z pracy” – relacjonuje w sieci anonimowy mężczyzna.

Wyszła po mleko

Pewnego dnia kobieta wyszła o godzinie 20 do sklepu po mleko, ale do domu wróciła dopiero po trzech godzinach. Czy była wtedy ze swoim kochankiem? Wkrótce wyszło na jaw, że tak.

„Jeśli uważasz, że Twój partner Cię oszukuje, wynajmij detektywa, aby to sprawdził”– radzi w wyznaniu mężczyzna.

Słodka zemsta

Zdradzony mąż postanowił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przyłapać swoją niewierną żonę na zdradzie. Na następny dzień kobieta miała urodziny, więc postanowił sprawić jej niespodziankę.

„Wszystkich gości poprosiłem, żeby przyszli o 20:30 pod nasze mieszkanie (…). Matka trzymała tort urodzinowy. Wkradliśmy się i stanęliśmy przed sypialnią. Wszyscy mieli czapeczki, a na twarzach uśmiech. Kiedy otworzyliśmy drzwi, wszyscy krzyknęli: „Niespodzianka!” – wspomina mężczyzna.

Wtedy im oczom ukazała się żona mężczyzny z kochankiem u boku…

Czy można bardziej poniżyć osobę, która dopuściła się zdrady?

Czytaj też: 9 powodów do ZAKOŃCZENIA swojego związku!

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze