Zenek Martyniuk ma luksusowy prezent dla krnąbrnego syna! Czy Daniel temu sprosta?

Gwiazdor disco polo robi wszystko, żeby pomóc swojemu synowi Danielowi. Przygotował dla niego wyjątkowy i cenny prezent.

Ciężki czas dla Martyniuków

W ostatnim roku Daniel Martyniuk dostarczył swoim rodzicom wielu zmartwień. Kilkakrotnie miał problemy z prawem. Odpowiadał przed sądem między innymi za jazdę autem bez uprawnień, obrazę policjantów, grożenie im śmiercią. Młody mężczyzna miesiąc spędził w więzieniu. Od niedawna zapewnia, że się zmienił. Nie chce już łamać prawa i dostarczać problemów rodzinie.

Gest ojca

Zenon Martyniuk docenił te zapewnienia krnąbrnego syna. Gwiazdor przygotował dla Daniela bardzo cenny prezent. W ten sposób pokazuje, że znów mu ufa i chce go wspierać. Daniel odbywa kary, które na niego nałożono. Sprząta cmentarz. Istnieje też prawdopodobieństwo, że gdyby młody Martyniuk złamał ostatni wyrok sądu, to trafiłby do więzienia. Ojciec wierzy, że syn wytrwa w postanowieniach i nie trafi za kratki.

Cenny prezent

Zenon z żoną Danutą kupili ostatnio posiadłość w Białowieży. Chcą tą luksusową nieruchomością podzielić się z synem. Mają plan, by Daniel zarządzał obiektem. Martyniukowie zamierzają w posiadłości urządzić luksusowy pensjonat. Jego prowadzeniem miałby zająć się Daniel. Czy młody mężczyzna jest na to gotowy i sprosta zadaniu? Ponoć Zenon planuje też zabrać syna w podróż, która miałaby zbliżyć ich do siebie. Czy to rozwiąże rodzinne problemy ?

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Zenon Martyniuk/Facebook

Komentarze

Komentarze