Zenek Martyniuk pęka z dumy! Wszystko dzięki synowi Danielowi!

Zenek Martyniuk nie może się nachwalić swojego syna Daniela. Młody mężczyzna wcześniej przysparzał mu wiele trosk, ale teraz to się zmieniło. Czym  gwiazdora disco-polo zaskoczył Daniel Martyniuk?

Krnąbrny syn

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju muzyków disco-polo. Kochają go fani tego gatunku muzyki w całej Polsce. Martyniuk nie ma powodów do narzekań w kwestii swojej kariery. Niestety życie rodzinne muzyka pozostawiało wiele do życzenia. Wszystko za sprawą krnąbrnego syna Daniela. Chłopak od lat pakował się w kłopoty. Ożenił się, ale szybko doszło do rozwodu. Miał problemy z używkami, awanturował się i przysparzał swoim rodzicom wielu trosk. Daniel miał też problemy z prawem. Zostało mu odebrane prawo jazdy i trafił nawet do aresztu. Daniel Martyniuk miał szczególny „talent” do wywoływania skandali za pośrednictwem social mediów.

Nowa praca

Ostatnio krnąbrny syn Zenka Martyniuka nieco się uspokoił. Próżno szukać informacji o jego wybrykach. Co więcej, znalazł pracę, która jest jego pasję i przynosi mu wiele radości. Zenek Martyniuk tak mówił w rozmowie z Super Expressem:

Daniel się uspokoił. Pływa na statku. Był na morzu sześć tygodni, teraz ma króciutką przerwą, ale zaraz znów wypływa w rejs. Robi to, co kocha najbardziej. Praca nauczyła go pokory. Bardzo się stara. W przerwach zaczął jeszcze biegać po pokładzie. Mimo, że nie są to najlepsze warunki do uprawiania sportu.

https://www.instagram.com/daniel.martyniuk.89/

Dumny dziadek

Daniel Martyniuk z małżeństwa z Eweliną ma dwuletnią córeczkę Laurę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie Zenka Martyniuka. Poprawiły się też relacje Zenka i jego żony z synową. Ewelina i Laura często goszczą u Martyniuków. Wnuczka rozpoznaje też swojego dziadka podczas występów w telewizji. Wygląda na to, że w rodzinie Martyniuków w końcu zagościł tak długo oczekiwany spokój.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Zenek Martyniuk Akcent i disco polo

 

Komentarze

Komentarze