Zenek Martyniuk spędził noc z kilkoma kobietami! Wyciekły ZDJĘCIA!

Miniony weekend był z pewnością bardzo udany dla pań, które dostąpiły wielkiego zaszczytu i mogły spędzić noc z samym Zenkiem Martyniukiem. A to wszystko dzięki pomysłowi właścicieli jednej z najpopularniejszych i największych dyskotek w Polsce – Energy 2000 w Przytkowicach. Co takiego się tam wydarzyło?

„Ladies Night”

„Ladies night”, to jak sama nazwa wskazuje – noc pań. Panie nie były jednak tej nocy same. Wręcz przeciwnie – mogły liczyć na naprawdę doborowe towarzystwo. W klubie pojawił się bowiem sam Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent, który rozgrzał je do czerwoności. Dyskoteka dosłownie wypełniła się po brzegi!

Nie stronił od kobiecego towarzystwa

Na imprezie pojawiły się tłumy pań, które przyszły spełnić swoje marzenie i zobaczyć na żywo swojego idola – Zenka Martyniuka. Wieczór ten był z pewnością równie udany dla Zenka, który będąc z dala od domu, nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Gwiazdor bardzo chętnie rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z fankami. Zaśpiewał swoje największe hity „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” i wiele innych.

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak się bawił Zenek kliknijcie tu.  Ten wieczór na pewno zapamięta na długo…

Czytaj też: OGROMNE zaskoczenie w disco polo! Zenek Martyniuk ma…

https://www.instagram.com/p/Bub4g0GB-HK/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Gazetakrakowska.pl

Zdjęcia: Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze