Zenek Martyniuk z żoną trafili na terapię ! Są załamani zachowaniem syna!

Wygląda na to, że miarka się przebrała. Gwiazda disco-polo, razem z żoną, zapisał się na psychoterapię. Martyniukowie nie radzą sobie ze stresem, który serwuje im syn Daniel.

Załamanie rodziców

Niedawno Daniel Martyniuk usłyszał trzeci już wyrok. Został skazany za znieważenie policjantów, do którego doszło cztery lata temu. Młody Martyniuk zagroził wówczas policjantce, że ją zgwałci. Z problemami syna nie radzi sobie Danuta i Zenon. Rodzice są załamani tym , co robi ich syn. Ponoć małżeństwo przechodzi kryzys. Martyniukowie postanowili szukać pomocy na psychoterapii. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Problemy z prawem

Niedawno Daniel Martyniuk został skazany na dziewięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Wszystko dlatego, że złamał zakaz prowadzenia samochodu. Kolejny wyrok dotyczył znieważenia policjantów. Mężczyzna był bardzo agresywny wobec funkcjonariuszy. Atakował ich, wyzywał, groził śmiercią. Danuta i Zenon Martyniukowie do tej pory dość pobłażliwe podchodzili do wybryków syn. Teraz nie zjawili się ogłoszeniu wyroku. Przeżywają to, co robi ich syn. Boją się o jego przyszłość, ale też nie radzą sobie z wieloletnim stresem, którym im funduje.

Terapia pomoże ?

Martyniukowie trafili na psychoterapię. Muszą przepracować stres i traumę związaną z medialnymi aferami i patologicznym zachowaniem ich syna. To wszystko odbija się na ich zdrowiu oraz na małżeństwie. Czy uda im się pokonać kryzys ? Kibicuje im wiele życzliwych osób.

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Zenon Martyniuk/Facebook

Komentarze

Komentarze