Zenek Martyniuk został ojcem i dziadkiem! Nastolatka urodziła.

Wszystko wskazuje na to, że lider zespołu „Akcent”, Zenek Martyniuk został ojcem i dziadkiem jednocześnie. Dziwny zbieg okoliczności, mimo to jak najbardziej prawdopodobny!

„Jak do tego doszło? Nie wiem”

Scena disco polo wciąż przyciąga coraz to nowych wykonawców. Jednak niezaprzeczalnym królem nadal pozostaje nie kto inny, jak Zenek Martyniuk. Losy gwiazdora i jego rodziny od dawna już są na językach fanów. Teraz zainspirowały twórców filmowych. Premiera filmu przewidywana jest na 2020 rok, a wyemitować ma go TVP .  Żeby tego było mało, niedawno też ukazały się informacje dotyczące rzekomego ojcostwa Martyniuka. Dlaczego rzekomego? Otóż, Martyniuk został ojcem, ale jedynie w powstającym filmie.

Nieoczekiwany zbieg okoliczności

Trzeba przyznać, że niektóre media zrobiły wszystkim niezłego psikusa, podając, że Zenek został dziadkiem i ojcem jednocześnie. Głośna sensacja wynikła ze zbiegu okoliczności. Bowiem okazało się, że w momencie, kiedy scenarzyści kręcili ujęcia narodzin syna filmowego Martyniuka, w rzeczywistości na świat przyszła jego wnuczka. Dziewczynka jest owocem miłości  syna Daniela oraz jego 19-letniej wybranki. Takim oto sposobem zagadka nastolatki również  została wyjaśniona.

Para ma nadzieję, że narodziny dziecka pomogą im zażegnać chwilowy kryzys i poprawić wzajemne relacje.

Zdjęcie: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze