Dokonał gwałtu na 2-tygodniowym NIEMOWLĘCIU. Dostał 24-godzinną OCHRONĘ w więzieniu!

Do przerażającej sytuacji doszło kilka dni temu w Irlandii. 25-letni mężczyzna został oskarżony o gwałt i ciężkie uszkodzenie ciała 2-tygodniowego niemowlęcia. Dziecko jest w stanie krytycznym, opiekują się nim aktualnie lekarze ze szpitala w Belfaście.

Informacja o tym, co zrobił 25-latek szybko rozeszła się w zakładzie karnym. Osadzeni, którzy przebywają w więzieniu, do którego trafił oprawca postanowili sami się z nim rozprawić, wymierząjąc mu karę. Reakcja władz więzięnia była natychmiastowa. 25-letni mężczyzna został odizolowany od reszty skazanych.

Dziecko pochodzące z maleńkiej, nadmorskiej wioski Annalong w hrabstwie Down zostało przejęte przez szpital w Belfaście, gdzie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

„Było bardzo dużo krwi. Obrażenia dziecka są bardzo poważne. Personel był zszokowany tym zdarzeniem!”- powiedział jeden ze świadków w rozmowie z dziennikarzem The Sun.

Ze względu na to, że oprawcy grozi niebezpieczeństwo ze strony innych więźniów, został on przeniesiony do osobnej celi. Dostał także całodobową ochronę. Osadzeni przyrzekli, że prędzej czy później i tak go zamordują.

„Trudno uwierzyć, że coś takiego może się zdarzyć, ale to, do czego tutaj doszło jest po prostu niewyobrażalne!”- skomentował jeden z mieszkańców miejscowości, z której pochodzi dziecko. 

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze