ZGWAŁCIŁ dziewczynę poznaną na Tinderze! Po wyjściu z więzienia…

Szkot, który odbywał w więzieniu karę za napaść na tle seksualnym, wrócił na Tindera kilka tygodni po wyjściu zza krat – poinformował były przyjaciel przestępcy w rozmowie z „The Daily Record”.

Zgwałcił dziewczynę poznaną na Tinderze

35-letni skazaniec Steven McGinley spędził kilka miesięcy za kratkami po tym, jak poznał dziewczynę online, a następnie zwabił ją do swojego mieszkania i zgwałcił. Po zdarzeniu ofiara uciekła z domu sprawcy i poprosiła o pomoc w pierwszym napotkanym sklepie.

Ponownie zalogował się na Tinderze

Gdy tylko McGinley wyszedł z więzienia na zwolnienie warunkowe, natychmiast zaczął szukać dziewczyn za pośrednictwem Tindera. W profilu opisał siebie jako „zalotnego” mężczyznę z bogatym wnętrzem.

„Jeśli będziemy się dobrze dogadywać, będę chciał się z tobą spotkać” – napisał w kwestionariuszu gwałciciel.

Czytaj też: Tragedia na planie „M jak Miłość”! Doszło do brutalnego gwałtu na…

Tinderze
DM

Zrobił screen shot ekranu

Były przyjaciel gwałciciela zrobił zrzuty ekranu jego profilu i pokazał je prasie, a następnie zostały one opublikowane w mediach społecznościowych. Wielu internautów nie mogło uwierzyć w komentarzach, w to, co widzi. Patrząc na profil McGinleya, wydawał się on być normalnym facetem, ale jego czyny sugerują coś zupełnie innego.

Tinderze
DM

Już usunął konto

Były znajomy przestępcy dodał również, że gdy tylko informacje o mężczyźnie zaczęły się pojawiać w mediach społecznościowych, gwałciciel, który odsiadywał za swój czyn wyrok, ponownie usunął swój profil na Tinderze.

Źródło: The Daily Record

Zdjęcie: The Daily Record

Komentarze

Komentarze